Ліцей бере участь у ВЕБІНАРі «ІДЕНТИЧНІСТЬ Я-ЛЮДИНА І Я-ВЧИТЕЛЬ В УМОВАХ ВІЙНИ»

28 квітня 2022 року відбудеться вебінар для освітян і представників адміністрації шкіл «Ідентичність Я-людина і Я-вчитель в умовах війни. Мої ресурси та можливості».
У вебінарі беруть участь психологиня Украінського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця – вчителька-методистка Гапонова Г.К., а також куратори всіх класів.
Експерти:
Юлія Скорих – психологиня, консультантка кризових гарячих ліній для дітей і дорослих, працювала з представниками екстремальних і помічних професій, досвід приватної практики понад 3 роки;
Русана Дика – практикуюча психологиня, ведуча психологічних клубів для дітей, підлітків і дорослих, тренерка та ведуча лекцій і вебінарів, консультантка гарячої лінії психологічної підтримки, досвід приватної практики понад 5 років.
Вебінар складається з двох блоків:
перший блок присвячений природі стресу, тривоги та страху, а також покращенню власного стану та допомозі оточуючим;
другий блок допоможе знайти ресурс на професійну діяльність і повернення до роботи.
Час проведення вебінару – 11:00-12:30.
Попередня реєстрація за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1BgJEfsTOLnkAGS6Ezb00Yqpjkkk2IFH7YIZXRDQenZwqsw/viewform,
усі зареєстровані за добу до заходу отримають на пошту інформацію та посилання на YouTube-трансляцію.
Вебінар організовує БО «Благодійний фонд «Восток SOS» у партнерстві з ГО «Mondo» (Естонія) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Естонії.

Докладніше за посиланням:
https://mon.gov.ua/ua/news/28-kvitnya-vebinar-identichnist-ya-lyudina-i-ya-vchitel-v-umovah-vijni-moyi-resursi-ta-mozhlivosti-dlya-osvityan

Центр комунікації