КОНСУЛЬТАЦІІ З НМТ– 2022: розділи «українська мова» і «математика»

Консультаційним центром Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця продовжуються цикли онлайн консультацій і тренінгів з особливостей складання НМТ-2022.
У звʼязку з бойовими діями на території України у 2022 році замість зовнішнього незалежного оцінювання буде проведено національний мультипредметний тест (НМТ).

Тест проводиться з метою забезпечення прав вступників на рівний доступ до вищої освіти.

Участь у НМТ може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або здобуде її в поточному навчальному році та зареєструвалася для проходження тестування відповідно до встановлених вимог.

Національний мультипредметний тест у 2022 році складатиметься з трьох частин. Першим предметом буде українська мова, цей блок складатиметься з 20 завдань, з-поміж яких:

15 завдань з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох або п’яти варіантів;
5 завдань на встановлення відповідності (у них потрібно утворити по 4 «логічні пари»).
Зміст завдань блоку НМТ з української мови буде відповідати чинній програмі ЗНО з української мови та охоплюватиме всі мовні теми, вивчення яких передбачено в шкільному курсі української мови.

За виконання завдань блоку національного мультипредметного тесту з української мови вступники зможуть отримати від 0 до 35 балів.
Завдання з української мови, згруповані за певними темами, які відповідають програмі, дозволять відпрацювати найбільш проблемні розділи, приділивши їм максимум уваги при підготовці.
Експертами ЗНО ліцею
підготовлені коментарі до тестів з української мови 2018-2020рр.

Замість традиційного ЗНО у 2022 році вступники до закладів вищої освіти мають скласти національний мультипредметний тест. Він складатиметься з трьох блоків, і другим є блок завдань з математики.

Усього в блоці НМТ з математики буде 20 завдань, із-поміж яких:

14 завдань з вибором однієї правильної відповіді з п’яти запропонованих варіантів;
4 завдання на встановлення відповідності (у них потрібно утворити по 3 «логічні пари»);
2 завдання відкритої форми з короткою відповіддю (неструктуровані завдання).
За виконання завдань блоку мультитесту з математики вступники зможуть отримати від 0 до 30 балів.

Зміст завдань блоку НМТ з математики буде відповідати чинній програмі ЗНО з математики. Ця програма охоплює всі теми з алгебри й геометрії, які вивчали учні в шкільному курсі.

Завдання з математики, згруповані за певними темами, які відповідають програмі, дозволять відпрацювати найбільш проблемні розділи, приділивши їм максимум уваги при підготовці.

Експертами ЗНО ліцею спільно з випускниками/випускницями 11-х класів розглянуто тести 2019-2020рр.

Більшість здобувачів /здобувачок освіти закладу спробували свої сили і вже пройшли онлайн демоверсію національного мультипредметного тесту (НМТ-2022).

Центр комунікації