Книга пам’яті: відійшов у засвіти народний артист України Віталій Юхимович Малахов

Спільнота Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця з величезним болем сприйняли звістку про те, що на 68-у році життя відійшов у засвіти відданий син України, геніальний митець і режисер, керівник зіркового театрального колективу, народний артист України, лауреат Національноі преміі України імені Тараса Шевченка, керівник Київського драматичного театру на Подолі, член наглядової ради Національного медичного університету імені О. О. Богомольця і піклувальноі ради Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, наш незабутній Вчитель і відданий Друг, Високоповажний МАЛАХОВ Віталій Юхимович…

Висловлюємо найсердечніші
слова співчуття
і скорботи рідним, близьким і колегам покійного.

Це невимовна втрата…
Нехай Великий Маестро спочиває з миром…

Вічна пам’ять.

Довідково:
Віталій Юхимович Малахов – український театральний режисер, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, народний артист України. Багаторазовий лауреат фестивалю «Київська пектораль».
Його творча кар’єра розпочалася 1977 року на українському телебаченні.
З травня 1978 року до вересня 1979 року він працював у Київському державному театрі російської драми імені Лесі Українки. З 1979 року очолив Київський державний театр естради.
З 1985 до 1987 року працював зі своєю трупою на базі Київського Молодіжного театру, а з серпня 1987 року був створений Київський драматичний театр на Подолі. З 1987 року – художній керівник-директор Київського академічного драматичного театру на Подолі, у його доробку понад 60 вистав.
У 2006 році театру на Подолі під керівництвом Малахова за видатні досягнення у розвитку українського драматичного мистецтва було надано статус академічного.
Трупа Віталія Малахова презентувала театральне мистецтво України в інших країнах: у США, Великій Британії, Італії, Мексиці, Коста-Риці, Фінляндії, Німеччині, Греції, Туреччині та у інших країнах.

Центр комунікації