КАНДИДАТ НА ПОСАДУ ГОЛОВИ ПАРЛАМЕНТУ Соловйов Дмитро

Соловйов Дмитро Едуардович, учень 11-В класу Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, народився 12 червня 2004 року в м. Донецьк, більшість свого життя прожив у маленькому місті Покровську, яке розміщено у західній частині Донецької області.
З першого і до шостого класу навчався у НВК №1 і мав відмінні оцінки з усіх предметів.
Під час навчання брав активну участь в учнівському самоврядуванні та був його членом.
Після того як родина вимушено переїхала до м. Києва, вступив до спеціалізованої школи № 61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій, навчався на відмінно, брав активну участь в олімпіадах різного рівня, громадському житті школи. Був старостою класу.
У восьмому класі зайняв третє місце у районній олімпіаді з географії і перше місце у хакатоні  “Digital Future”в рамках фестивалю з інформаційних технологій “IT-PUZZLE”. В дев’ятому класі зайняв третє місце у районній олімпіаді з історії, друге місце у районній олімпіаді з англійської мови.
Пройшов міжнародні сертифіковані курси з англійської мови: один ILSC у Канаді, а другий – у Великій Британії від Academic Summer, який мав медичну спеціалізацію, на цьому курсі він посів третє місце з успішності.
У 2019 році вступив до Українського медичного ліцею НМУ імені О.О. Богомольця, зайняв перше місце в XІV Всеукраїнській ліцейній олімпіаді з профільних предметів, навчається на відмінно, у десятому класі посів третє місце у районній олімпіаді з фізики і друге місце у районній олімпіаді з англійської мови.
Дмитро Соловйов є учасником і волонтером численних семінарів та тренінгів стосовно інформаційних технологій, англійської мови, медицини.

Мотиваційний лист
кандидата на посаду голови парламенту Українського медичного ліцею
Національного медичного університету імені О.О. Богомольця
Соловйова Дмитра Едуардовича.
Шановні друзі!

Моя найбільша мета – зробити життя учнів більш яскравим та насиченим, підтримати талановитих, креативних  і найактивніших ліцеїстів.
Вважаю, що моє головне завдання – згуртувати всі складові учнівського самоврядування ліцею навколо парламенту, зробити його ще більш авторитетним серед нашої спільноти.
Важливі пункти моєї майбутньої роботи:
– зміцнити рівень довіри до учнівського парламенту ліцею;
– налагодити постійні зв’язки з органами студентського самоврядування Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, іншими ліцеями, гімназіями і школами міста;
– неухильно захищати права учнів на рівні ліцею, допомагати при вирішенні ситуацій, пов’язаних з порушенням цих прав;
– підвищувати зацікавленість участі учнів у громадському житті ліцею і університету;
– підтримувати розвиток волонтерських, грантових і проектних програм в ліцеї, зокрема, з міжнародними і державними організаціями різного рівня;
– зберігати і зміцнювати дружню атмосферу серед членів ліцейної спільноти;
– забезпечувати гласність і прозорість діяльності органів учнівського самоврядування;
– висвітлювати усі прийняті рішення, планування чергових заходів і проектів на офіційному сайті ліцею та в соціальних мережах;
– забезпечити щорічне звітування відповідно до порядку і термінів, встановлених у Положенні про учнівське самоврядування;
– впроваджувати у навчальну і виховну діяльність корпоративну культуру та цінності ліцею та університету.