Доцентка Токменко І.І.: урок-семінар із розв’язком завдань ЗНО «Білки», 10-Г клас

Доцентка, кандидатка хімічних наук, вчителька-методистка Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Токменко Інна Ігорівна провела урок з хімії в 10-Г класі на тему «Білки як високомолекулярні сполуки. Рівні структурної організації білків. Властивості білків: гідроліз, денатурація, кольорові реакції».
На початку уроку за допомогою інтерактивних вправ розроблених Токменко І.І. в додатку Wordwall було проведено оцінювання раніше пройденого матеріалу. Застосування на уроці ігрових завдань створює у здобувачів освіти бадьорий творчий настрій, полегшує засвоєння навчального матеріалу. Сучасні здобувачі освіти із задоволенням включаються у навчальну діяльність, що містить елементи гри.
Також на уроці було розглянуто класифікацію білків, чотири рівні структурної організації білків, хімічні властивості та хімічні реакції, які використовуються для аналітичного виявлення білків. Особливу увагу було приділено вивченню функції білків в організмі людини. Були детально розглянуті структурна, транспортна, захисна, регуляторна, каталітична, рухова, запасаюча та енергетична функції.
На завершення уроку було проведено систематизацію пройденого матеріалу шляхом розгляду тестів ЗНО з теми «Білки. Нуклеїнові кислоти».