ДОДАТКОВІ ЗАРАХУВАННЯ І КОНКУРСНІ ВИПРОБУВАННЯ ДО ЛІЦЕЮ

Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О.О. Богомольця продовжує прийом учнів/учениць на навчання до 8-11-х класів 2022/2023 н.р.

Додатковий прийом заяв відбувався з 08 по 21 серпня 2022 року (на вільні місця) в електронній формі за посиланням: vstup.uml.nmu@gmail.com.

Відповідно до рішення педагогічної ради закладу в 2022 році запроваджено спеціальні умови прийому для окремих категорій вступників та спрощена процедура подачі документів.

Здобувачі/здобувачки освіти, які є: дітьми сиротами та дітьми, позбавленими піклування батьків; дітьми інвалідами та дітьми з малозабезпечених сімей, у яких обидва батьки є інвалідами; один з батьків інвалід, а інший помер; одинока мати з числа інвалідів; батько-інвалід, який виховує дитину без матері; діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків; військових, що мають статус учасників бойових дій; мешканцями – Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей, а також Бучанської, Ірпінської, Гостомельської, Бородянської, Макарівської і Великодимерської громад Київської області; мають Диплом переможця XVІІ Всеукраїнської ліцейної олімпіади з базових дисциплін поточного року, зараховуються до закладу поза конкурсом (без проходження конкурсного випробування).

За інформацією конкурсною комісії на 21.08.2022р. вищезазначена категорія осіб складалася з 5 здобувачів/здобувачок освіти, які вступають до 9-10-х класів закладу.

Для інших категорій вступників у кількості 11 осіб, 22.08.2022р. о 13.00 розпочнуться/заплановані конкурсні випробування у формі онлайн співбесіди з біології із використанням платформ Zoom, Skype, Google Meet та uml.ua.

Вся актуальна інформація щодо вступної кампанії оприлюднюється на офіційному сайті uml.ua і обов’язково надсилається кожному учаснику конкурсу на його електронну пошту.

 

Щиро дякуємо Вам,що обираєте для навчання перший медичний університетський Ліцей!

Спільнота закладу щиро вітає рекомендованих до зарахування на навчання здобувачів/здобувачок освіти, а також бажає успіхів усім вступникам, які беруть участь у конкурсних випробуваннях!

 

УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!

СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!