день пам’яті і примирення: перемогли фашизм переможемо і рашизм!

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня.
Друга світова війна, яка тривала з 1939 до 1945 року, була одним із найкривавіших та найбільших збройних конфліктів в історії людства.
Участь у ній брали понад 60 держав. Бойовими діями були охоплені Європа та Східна Азія, Африка й Близький Схід, Атлантика і Тихий океан. Загинуло від 50 до 85 мільйонів людей.
Україна стала одним з основних полів битв Другої світової війни, і простором, де тоталітарні режими – нацистський і радянський – вчиняли масові злочини.
Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії рф. Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва рф на території суверенної України.
Нині, як і в роки Другої світової війни, Україна мужньо воює з російським агресором. Однак тепер це – путінська росія, яка ганебно стверджує про «вирішальний внесок у перемогу над нацизмом лише росіян».
Сьогодні саме краіна агресор рф увібравши в себе всі злочинні практики фашизму і комунізму, намагається знищити Україну, зруйнувала мир у Європі.
Героічна боротьба України, іі незламних Збройних Сил триває від 2014 року, і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо власну Свободу і Гілність, рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє.
Для нас це війна за демократичні цінності та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного агресивного сусіда військово злочинця.
Міць Збройних Сил України є запорукою існування нашої держави та збереження фундаментальних прав людини.
Перемогли фашизм – переможемо і рашизм!

Тримаємо освітній фронт!
Слава Україні!
Героям Слава!

Центр комунікації