День Києва-Україна Переможе!

1987 у Києві вперше офіційно відзначено День міста. Нині щороку свято відзначають у останню неділю травня. Найперше святкування Дня Києва відбулося наприкінці травня 1982 року на 1500-річчя від заснування української столиці. З 1984 року почалися регулярні вернісажі на Андріївському узвозі.
А від 1987 року День Києва став офіційним святом.
В дні святкування відбуваються традиційні міжнародні змагання з велоспорту, щорічна спортивно-благодійна акція “Пробіг під каштанами”, відкрита регата, фестиваль повітряних зміїв, тощо.
Київ – провідний центр науки та культури України. В місті розташовано 45 інститутів НАН України та її Президія, близько 100 вищих навчальних закладів, функціонують 33 театри й театральні студії, близько 50 музеїв, понад 250 бібліотек. З 3859 пам’яток історії та архітектури Києва 42 належать до об’єктів, які охороняються ЮНЕСКО, 270 входять до списку національного надбання України. Головні історичні пам’ятки: Софійський собор (11 ст.), Печерський монастир (11–18 ст.), комплекси Видубицького, Братського, Кирилівського монастирів, корпуси Київської академії 18 – поч. 19 ст., Кловський палац, Андріївська церква, Маріїнський палац, Контрактовий дім, Володимирський собор.

Цього року святкування Дня столиці та Дня Києва 28 та 29 травня відбуватиметься в умовах воєнного стану.
Тому для дорослих жодних масштабних заходів не передбачено, хоча можна буде відвідати пішохідні екскурсії, виставки та концерти. Дитячі заходи відбудуться здебільшого в онлайн-форматі.

Сьогодні у Києві відзначають День міста. Мер Києва Віталій Кличко привітав мешканців столиці із Днем Києва.
https://m.facebook.com/Vitaliy.Klychko/videos/5345810238817002/?refsrc=deprecated&ref=sharing&_rdr

Пропонуємо взяти участь в таких Онлайн-заходах:
Фінальний етап Четвертого міжнародного пісенного конкурсу мовами країн Європейського Союзу для дітей та юнацтва “Formidable”. Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень.
Онлайн вікторина з історії Києва (Instagram). Музейно-виставковий центр “Музей історії міста Києва”.

Слава Україні!
Слава Києву!
Героям Слава!

Центр комунікації