Дати проведення вступної кампанії 2021

Шановні учні 11-х класів Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О. О. Богомольця!
Звертаємо Вашу увагу на офіційні дати проведення основних етапів вступної кампанії, зазначені Міністерством освіти та науки України в нових умовах прийому на навчання у вищі навчальні заклади у 2021 році.

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження документів розпочнеться 1 липня.

Прийом заяв та документів розпочнеться 14 липня, а завершиться:
16 липня – для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів.
23 липня – для осіб, які вступають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, а також вступних іспитів та творчих конкурсів, які були складені з 1 по 13 липня.
Вступні іспити та творчі конкурси будуть проводитися в кілька потоків з 1 по 13 липня включно.
У період з 14 по 23 липня можуть проводитись додаткові ceciï іспитів, творчих конкурсів для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб.
У творчих конкурсах мають право брати участь особи, які здобули повну загальну середню освіту або завершують ïï здобуття до 10 липня, що підтверджується відповідним документом або довідкою закладу освіти.

Строки реєстрації для участі у вступних іспитах та творчому конкурсі на місця державного та регіонального замовлення визначає приймальна комісія закладу вищої освіти.
При цьому прийом заяв та документів повинен розпочатися не пізніше ніж 24 червня, тривати не менше десяти днів i завершитися до початку останнього потоку проведення вступних іспитів, творчого конкурсу.
Співбесіди для вступу будуть проводитися з 17 до 19 липня включно.
Формування рейтингових списків вступників, які вступають на основі результатів ЗНО, творчих конкурсів та вступних іспитів (у тому числі за квотою-1, квотою-3, квотою-4) буде не пізніше 28 липня.
Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18:00 02 серпня.
Зарахування вступників за кошти державного або місцевого бюджету проводиться 9 серпня.
За рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та/або юридичних осіб – не пізніше ніж 30 вересня.
Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди та за квотою-2 здійснюється не пізніше 12:00 20 липня.
Зарахування цих категорії вступників за державним замовленням відбудеться не пізніше 15:00 23 липня.

Центр комунікації