БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП ДО МЕДИЧНИХ РЕСУРСІВ ELSEVIER

Прагнучи надати інформаційну підтримку медичній спільноті України в умовах розв’язаної РФ війни, компанія Elsevier відкрила українським фахівцям у галузі медицини безкоштовний доступ до електронних платформ наукової інформації ClinicalKey, Complete Anatomy та Osmosis.
«Elsevier робить безкоштовний доступ до кількох своїх інструментів і медичних освітніх платформ для підтримки студентів-медиків, лікарів і медичних працівників з України», – зазначається в повідомленні компанії.
Для забезпечення зручного доступу українських користувачів до цих ресурсів створено україномовний розділ «Медична підтримка України»
https://www.elsevier.com/solutions/clinicalkey/ukraine-medical-support-ukr,
в якому опубліковано інформацію про зазначені бази даних та інструкції щодо отримання доступу. У розділі подаються довідкові матеріали та навчальні відео про можливості використання інформаційних ресурсів у науковій діяльності та навчанні, а також для потреб лікування пацієнтів.
Враховуючи ситуацію в Україні, фахівці компанії підготували простий і зручний алгоритм доступу
https://dntb.gov.ua/news/%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d0%ba%d0%be%d1%88%d1%82%d0%be%d0%b2%d0%bd%d0%b8%d0%b9-%d0%b4%d0%be%d1%81%d1%82%d1%83%d0%bf-%d0%b4%d0%be-%d0%bc%d0%b5%d0%b4%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%b8%d1%85-%d1%80%d0%b5%d1%81%d1%83-2.
У разі виникнення проблем із налаштуванням доступу, слід звертатися до служби підтримки компанії Elsevier, електронні адреси якої можна знайти на порталі.
Довідково
ClinicalKey – база даних клінічних знань для медичних працівників і студентів. ClinicalKey надає доступ до провідних повнотекстових довідників і журналів, містить інформацію про ліки, відеоматеріали, практичні рекомендації тощо.
Complete Anatomy – найдосконаліша в світі платформа 3D анатомії, яка використовується фахівцями зі всього світу для розуміння складних анатомічних структур.
Osmosis – медична освітня платформа, що використовується студентами-медиками, лікарями та особами, які доглядають за пацієнтами. Платформа пропонує користувачам зрозумілий, інформативний і цікавий навчальний контент. Бібліотека Osmosis складається з понад 2 тисяч відео, які охоплюють патологію, фізіологію, фармакологію та клінічну практику, а також містить відповідні запитання, картки та примітки.

Докладніше за посиланням:
https://mon.gov.ua/ua/news/ukrayinskim-studentam-medikam-i-praktikuyuchim-likaryam-nadano-bezkoshtovnij-dostup-do-medichnih-resursiv-elsevier

Центр комунікації