American University Kyiv (AUK): оголошує набір на навчання

American University Kyiv із запланованими інвестиціями в $33 млн, який заявив про початок роботи в Києві за кілька тижнів до початку війни, підтвердив осінній набір студентів на бакалаврські та магістерські програми.
“Розуміючи виклики жорстокої російської війни та необхідність для багатьох українців покинути свої будинки, American University Kyiv запускає осінні навчальні програми в онлайн-форматі.
Більше того, AUK пропонує всім зарахованим у 2022 році студентам гарантовані стипендії у 60−75%”.
Перший набір на бакалаврські програми становитиме 100, а на магістерські – 60 студентів.
Стипендія на дворічну бакалаврську програму становитиме 75%, на річну магістерську — 60% за вартості навчання на них відповідно $8 тис. та $9 тис. на рік.
“Освіта-це основа майбутнього процвітання України… Наші безпрецедентні стипендії воєнного часу — це внесок у перемогу України та її майбутнє відродження”, — заявив президент університету Рік Шенгроу.
Йдеться про три бакалаврські програми — Business Management, Global Management та Software Engineering та дві магістерські – Global Management та Software Engineering.
На початку лютого цього року AUK заявив про плани за п’ять років довести кількість студентів до 3,8 тис., а за 10 років — до 7,2 тис. Університет уклав на 25 років ліцензійну угоду з Arizona State University (ASU) — одним із найбільших університетів США з більш ніж 135 тис. студентів.
У лютому було розпочато прийом документів, щоб з березня запустити магістерські програми з управління бізнесом та ІТ Global Management та Software Engineering. Передбачалося, що цього року AUK навчатимуть 370 студентів. Навчання на бакалавраті та магістратурі вестиметься англійською мовою.
Із планованих інвестицій у $33 млн $6 млн інвестується в реновацію будівлі столичного Річкового порту площею 7,75 тис. кв. м, яке університет узяв у найм на 10 років із правом продовження.
В Україні партнерами-засновниками AUK є: EPAM Systems, BGV Group Management, Академія ДТЕК, Brain, Channel Georgian Consulting, Georgian American University.

Докладніше тут:
https://auk.edu.ua/ua/