«Академічна доброчесність»: доцент КНУ Кравець Ірини Миколаївни

26 травня 2021 року кандидат юридичних наук, доцент кафедри господарського права та господарського процесу Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка КРАВЕЦЬ Ірина Мирославівна провела майстер-клас на тему: «Академічна доброчесність: основні вимоги та запобігання порушенням» для учнів 9-А класу Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.

Під час проведення тренінгу було охарактеризовано шість фундаментальних цінностей, які визначають академічну доброчесність, такі як: чесність, довіра, справедливість, повага, відповідальність та відвага до дій. Учні дізнались про нормативно-правове регулювання академічної доброчесності в Україні та на міжнародно-правовому рівні. Було визначено які є види порушень академічної доброчесності та відповідальність за їх скоєння.

Була проведена інтерактивна гра «Академічна доброчесність: знай та дій», а також підведено підсумки стосовно аргументів важливості та необхідності дотримання академічної доброчесності.

Спільнота Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О. О. Богомольця щиро дякує шановній Ірині Мирославівні з високопрофесійний майтер-клас!

 

Центр комунікації