300 років Григорію Сковороді: проєктна діяльність ліцеїстів

300 років Григорію Сковороді: проєктна діяльність ліцеїстів

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років з дня народження Григорія Сковороди – видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, педагога. Григорій Сковорода залишив нащадкам феноменальну духовно-педагогічну спадщину, яка не втрачає свого унікального пізнавального, етико-виховного, естетичного значення і тепер, у період творення нової української держави, нової освіти.
Учні та учениці Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О.Богомольця підготували власні проєкти щодо вивчення творчості та життєвого шляху видатного педагога і філософа.
Реалізація проєкту сприятиме усвідомленню учасниками історичної величі постаті Григорія Сковороди, допоможе глибше пізнати контекст його творчої спадщини, сприятиме впровадженню морально-світоглядних принципів його педагогіки в освітній процес.
Мета проєкту: залучити педагогів, учнів, представників батьківської громадськості до активного вивчення, популяризації творчої спадщини Григорія Сковороди та його ідей; сприяти формуванню історичної пам’яті та ідентичності підростаючого покоління. Пропонуємо вам переглянути наші перші результати.
Здобувачі/здобувачки освіти 9-А класу провели дослідницьку роботу, шукаючи скульптурні зображення Григорія Сковороди по всій Україні і не тільки.
Учні 10-Г класу приготували відео-урок «Життя і творчість Григорія Сковороди».

 

Центр комунікації