Дистанційне навчання

ШАНОВНІ ЧЛЕНИ СПІЛЬНОТИ
УКРАЇНСЬКОГО МЕДИЧНОГО ЛІЦЕЮ
НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ!

З 01 листопада 2021 року, до окремого рішення, освітній процес здобувачів освіти 9-10-11-х класів закладу організовується у дистанційному режимі, згідно до наказ Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 29.10.2021 № 166 (https://don.kyivcity.gov.ua/files/2021/10/29/166.pdf).
Під час дистанційного навчання всі заняття проводяться відповідно до Освітньої програми Ліцею (https://docs.google.com/document/d/1kWeiRDZZjf32hqPqe6ZI-BMr9gs-4FBO/edit), його інтегрованих навчальних програм (https://uml.ua/online-osvita/integrovani-prohramy/), робочого навчального плану (https://docs.google.com/document/d/1Id7SuCk-5dJ5e_RgHS_4BJk7VmIoVppO/edit), розкладів уроків (https://drive.google.com/drive/folders/1_jhfMc1xme43S2aH2Di0niXQJrIkj7Ws) і дзвінків (https://uml.ua/uchnjam/rozklad-dzvinkiv/).
Учителі самостійно визначають режим проведення навчальних занять: синхронний або асинхронний.
Звертаємо Вашу увагу на те, що не менше 30% навчального часу,  передбаченого освітньою програмою Ліцею, організовується в синхронному режимі.
Усі навчальні матеріали, завдання до уроків, посилання на відеоуроки, інструкції щодо формату проведення уроку, завдання для самостійної роботи та терміни їх виконання будуть надаватися вчителями на віртуальній навчальній дошці Ліцею (https://uml.ua/online-osvita/virtualna-doshka/).

 

Про роботу ліцею у період посилення обмежувальних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2"

ВИТЯГ з ПРОТОКОЛУ №5 засідання педагогічної ради Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Від 29 жовтня 2021 року

"Про поширення рекомендацій Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини"

"РЕКОМЕНДАЦІЇ УПОВНОВАЖЕНОГО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ ЩОДО ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ"

З правдивою пошаною до всіх Вас
Адміністрація