ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2023

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ!

Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О.О. Богомольця https://uml.ua/ продовжує прийом/ переведення/поновлення на навчання до 8-9-10-11-х класів у 2022/2023 воєнному навчальному році.
Прийом заяв на навчання, ефективна організаційна допомога з усіх питань вступної кампанії/переведення/ поновлення, предметної олімпіади, аналітика, додаткова інформація надається:

ОНЛАЙН – оперативний мобільний зв'язок:
+38 (096/095/ 073) 526-70-07 (Viber/WhatsApp/Telegram – 24/7), офіційний канал: Telegram @umlnmu;
ОФЛАЙН – 01033, м. Київ вул. Володимирська, 79-Б, телефон/факс: (044) 289-79-76 (у робочі дні з 09.00 до 18.00, вихідні – у дистанційному режимі), вартові: (044)287-62-47 (24/7).

Додатково для отримання інформації/консультацій з усіх питань «Вступна кампанія-2023», Ви можете: звернутися до Приймальної комісії UMLNMU: admissionumlnmu@gmail.com 
або на офіційні електронні пошти Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця: umlnmuofficial@gmail.com, uml_nmu@ukr.net.
Приймальна комісія UMLNMU підтримує постійний зв’язок (24/7) із здобувачами/здобувачками освіти, їх батьками /законними представниками у будь якій точці світу.

Відповідно до протокольних рішень Конференції трудового колективу, науково-координаційної і педагогічної рад Ліцею в 2022/2023 воєнному навчальному році (протоколи конференції трудового колективу від 16.12.2022р. № 5, науково-координаційної і педагогічної рад від 16.12.2022р. № 10 відповідно): визначено спрощену (дистанційний формат) процедуру прийому документів та спеціальні умови зарахування на навчання для наступних категорій вступників:
діти – сироти, позбавлені батьківського піклування; з особливими освітніми потребами; із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», з числа осіб, визначених у статтях 10 та 10(1) – Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів; киян – учасників антитерористичної операції, діти учасників антитерористичної операції, загиблих (померлих) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в антитерористичній операції та киян-учасників антитерористичної операції, які перебувають в полоні або зникли безвісті; киян – Героїв Небесної Сотні та киян – постраждалих учасників Революції Гідності; які є мешканцями тимчасово окупованих та особливо небезпечних територій, або переселилися з них після 01 січня 2022 року, а також проживають на територіях, де органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження; Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей, а також Бучанської, Ірпінської, Гостомельської, Бородянської, Макарівської і Великодимерської громад Київської області; переможці XVІІI Всеукраїнської ліцейної предметної олімпіади 2023 року; штатних співробітників Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Українського медичного ліцею,  медичної гімназії № 33 міста Києва зараховуються до Ліцею за СПІВБЕСІДОЮ з предмету «Біологія» із використанням інтерактивної платформи UML.UA, або Zoom/Skype/Google Meet.
Вищезазначені категорії вступників заповнюють і надсилають до Приймальної комісії UMLNMU ЕЛЕКТРОННУ ЗАЯВУ 1 (посилання на документ тут).

Інші вступники беруть участь у конкурсному випробуванні за результатами індивідуального онлайн тестування з навчального предмету «Біологія» із використанням інтерактивної платформи UML.UA, або Zoom/Skype/Google Meet.

Для допуску до тестування вступники заповнюють і надсилають до Приймальної комісії UMLNMU ЕЛЕКТРОННУ ЗАЯВУ 2 (посилання на документ тут).

Вся актуальна інформація щодо змін і перебігу «Вступна кампанія-2023» оперативно надсилається кожному зареєстрованому(ній) учаснику(ці) на його(її) електронну пошту або месенджер.

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ!
У 2022/2023 воєнному навчальному році вступники мають право на електронну подачу оригіналів документів шляхом надсилання їх сканованих копій на електронну адресу Приймальної комісії UMLNMU admissionumlnmu@gmail.com у терміни, визначені «Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів/учениць до Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця в 2022/2023 воєнному навчальному році» (протоколи конференції трудового колективу від 16.12.2022р. № 5, науково-координаційної і педагогічної рад від 16.12.2022р. № 10 відповідно).
Приймальна комісія UMLNMU на період воєнного стану розглядатиме та підтверджуватиме спеціальні умови участі у конкурсному відборі на підставі сканованих копій документів, надісланих електронною поштою відповідних документів.
Інформацію щодо рекомендації до зарахування на навчання в Українському медичному ліцеї Національного медичного університету імені О.О. Богомольця буде розміщено за посиланням: admissionumlnmu@gmail.com, а також надіслана кожному вступнику на його персональну електронну пошту.
Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати державні вимоги до зарахування.
Оригінали документів необхідно подати до Приймальної комісії UMLNMU особисто/юридично оформленим дорученням, надіслати засобами зв’язку (Укр Пошта, Нова Пошта, кур’єрська доставка) за адресою: 01033, м. Київ вул. Володимирська, 79-Б, телефон/факс: (044) 289-79-76 (у робочі дні з 09.00 до 18.00, вихідні – у дистанційному режимі), вартові: (044)287-62-47 (24/7) або в електронному вигляді.

Звертаємо Вашу увагу, що інформація «ВСТУПНА КАМПАНІЯ – 2023» постійно оновлюється, будь ласка, слідкуйте за змінами і доповненнями за посиланнями: https://uml.ua/, https://uml.ua/priyom-na-navchannya/, https://uml.ua/online-osvita/vstupnykam/.

Щиро Вам дякуємо, шо обираєте для навчання перший медичний університетський ліцей!
Україна переможе!
Слава Україні!
Героям слава!

З правдивою пошаною до Вас –
Спільнота Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.