Ми і ЮНЕСКО - 2016

Вчимося бути лідерами!
Участь  лідерського активу учнівського Парламенту ліцею у семінарі-практикумі асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Я – митець, Я – лідер, Я – майбутнє!», яку проводила спеціалізована школа № 49 з поглибленим вивченням французької мови.

 

 

Відзначення  Дня матері на території Національного ботанічного саду імені Гришка. Цього року там відбувалось справжнє дійство: виступи пісенних та творчих колективів, художників та митців. 

Відбулася  висадка учасниками свята саджанців японських сакур і кущів півоній

 

 

Реалізація довгострокового спільного проекту з Національним ботанічним садом імені Гришка – «Чисте довкілля – зелена лабораторія міста».

У рамках проекту Рада молодих науковців Національного ботанічного саду імені М.М.Гришка НАН України разом із учнями Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О.Богомольця провели акцію посадки колекційних рослин бузку до дня пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму службовців, учених та медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. З метою вшанування мужності співвітчизників

 

 

 

 

Зустріч учнів ліцею з послом Індійської республіки в Україні.
В рамках офіційного візиту до Національного медичного університету імені О.О. Богомольця завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Індійської Республіки в Україні Пан Манодж Кумар Бхарті. 
Зустрічі з такими видатними і цікавими постатями  сприяє формуванню кругозору учнів, виховання в учнівського контингенту прагнення до здобування нових знань та вражень.

 

 

 

Участь у ХVІІ Всеукраїнській конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні:  «Українсько-європейські ініціативи в освітньому просторі: ціннісна парадигма»

 

 

Участь у конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО - «Модель ООН. Лідер – 2016»

 

 

 

Участь у поетичному фестивалі асоційованих шкіл ЮНЕСКО «На крилах надії».
Це справжнє свято душі – української, співучої, живої – яке було приурочене до Міжнародного дня рідної мови, яке подарували всім поціновувачам поетичного слова наші талановиті діти, учні асоційованих шкіл ЮНЕСКО. З власною поезією виступили і наші ліцеїсти 11 класів кл. Юрчишина Ольга, Халатян Діана та Гук Наталя.