Ми і ЮНЕСКО - 2015

«Культурна спадщина в руках молоді»
Відповідно да «Плану дій з проведення Міжнародного десятиліття зближення культур (2013-2022р.р.)» у ліцеї започатковано учнівський проект  «Культурна спадщина в руках молоді», у межах якого здійснюється система освітніх та культурних заходів всеукраїнського та міжнародного рівнів, спрямованих на реалізацію міжнародної Конвенції про охорону всесвітньої культурної і природної спадщини.
Реалізація проекту: ознайомлення, збереження, популяризація культурної спадщини України, знайомство із культурною спадщиною зарубіжних країн.
Учні ліцею відвідують музейні комплекси, виставки світових митців живопису і графіки, знайомляться та досліджують матеріальну та культурну спадщину рідної землі. Подорожують Україною. Знайомляться з цікавими людьми з різних країн світу.

 

 

 

Досліджуючи, вивчаючи та зберігаючи культурну спадщину українського народу
10 листопада в ліцеї широко відзначався День української мови та писемності. На уроках української мови та літератури були написані тематичні диктанти, розглянуто творчість українських письменників та поетів. Парламент Ліцею провів «День вишиванки» та літературний конкурс читців творів українських поетів «О слово рідне!»