Волонтерский рух 2017

18.12.2017  


Напередодні Дня Святого Миколая учні ліцею привітали діток, що проходять лікування в дитячому відділенні Київського міського клінічного онкологічного центру

 

18.10.2017


Учні в рамках проекту «З людьми і для людей» провели благодійну акцію для військовослужбовців ЗСУ, які отримали поранення при виконанні бойових завдань у зоні АТО та проходять лікування в Національному військово-медичному клінічному центрі “Головний військовий-клінічний госпіталь”. На виручені від благодійного ярмарку кошти учні придбали і подарували бійцям солодощі та скретч-карти для поповнення мобільних рахунків, щоб захисники України мали змогу вільного спілкування зі своїми родинами.

 

12.10.2017

З ініціативи учнівського Парламенту ліцею відбувся традиційний благодійний ярмарок до Дня захисника України (в рамках ліцейного проекту «Україна в моєму серці»). На виручені кошти заплановано придбати подарунки бійцям Збройних Сил України, що проходять лікування у Національному військово-медичному клінічному центрі „Головний військовий клінічний госпіталь”

 

14.05.2017 

Спільно із Національним ботанічним садом імені М.М. Гришка до Дня матері проведено акцію «Дерево миру».

Разом з дітьми із багатодітних сімей, сиротами, представниками громадських організацій, послами Кореї та Індії учні висаджували символічні «Дерева МИРУ» - альпійські сосни, які тепер будуть милувати око всім відвідувачам саду.

З приємністю ліцеїсти відвідали «Альпійську гірку» та «Сади народів світу», у створенні яких брали участь у різні роки. Кожен учень ліцею всією душею розуміє, що найважливіше для кожної української родини – мирне небо, дитяча усмішка та материнська турбота.