ВОЛОНТЕРСКИЙ РУХ 2016

19.12.2016 

учні ліцею виконали благодійну місію – подарували подарунки дітям,  що знаходяться на лікуванні у Дитячому центрі кардіохірургії (ОХМАДИТ). Представники учнівського Парламенту ліцею привітали всіх 55 діток, що на цей день знаходились на лікуванні у центрі. Малечі подарували розмальовки, альбоми для малювання, олівці і фломастери

 

25.10.2016

У Національному військово-медичному клінічному центрі “Головний військовий-клінічний госпіталь” відбулась благодійна акція − “Допоможемо разом!”.

Захід був організований спільним зусиллям керівництва Центрального санітарно-епідеміологічного управління Міністерства оборони України та Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. Учні ліцею на кошти, отримані з благодійного ярмарку, що відбувся у ліцеї 12 жовтня 2016 року, закупили 114 літрів соку для поліпшення вітамінного харчування поранених військовослужбовців ЗСУ, які проходять лікування у госпіталі. Парламент ліцею зустрівся з полковником Пєровим Геннадієм Борисовичем - заступником  начальника Національного військово-медичного клінічного центру „Головний військовий клінічний госпіталь” по роботі з особовим складом, воїнами АТО та передав вітамінний напій пораненим бійцям

 

12.10.2016  

З нагоди Дня захисника України Парламент ліцею організував благодійний ярмарок. Отримані кошти будуть витрачені на допомогу бійцям збройних сил України, що проходять лікування у Національному військово-медичному клінічному центрі „Головний військовий клінічний госпіталь”

 

 

30.03.2016

Зустріч із військовослужбовцями Збройних Сил України, які отримали поранення у зоні АТО і проходили лікування у Головному військовому клінічному  госпіталі.