ВІТАЄМО!
Переможців ІІ (районного) етапу
Всеукраїнських та київських міських учнівських олімпіад
з української мови
Ломакова Богдана Ігорівна
11-Г ІІ місце
Чередниченко Марія Олесівна
10-Г ІІІ місце
Моїсеєва Богдана Олегівна
11-А ІІІ місце
Шкраб Анастасія Костянтинівна
10-В ІІІ місце
Шита Діана Валеріївна
10-А ІІІ місце
географії
Шевченко Іван Олександрович
10-В ІІ місце
Чередниченко Марія Олесівна
10-Д ІІІ місце
Бубнов Андрій Олексійович
10-Г ІІІ місце
з іспанської мови
Лохно Вікторія Юріївна
11-Г ІІ місце
з німецької мови
Улещенко Анастасія Олександрівна
10-Г ІІІ місце
Коба Олександра Владиславівна
9-А ІІІ місце
з англійської мови
Чередниченко Марія Олесівна
10-Д І місце
Коба Олександра Володимирівна
9-Б ІІ місце
Шкраб Анастасія Костянтинівна
10-В ІІ місце
Ареф’єв Ігор Олександрович
10-Д ІІ місце
Ловейкіна Єлизавета Олексіївна
11-Б ІІІ місце
з математики
Моісеєва Богдана Олегівна
11-А ІІІ місце
Ломакова Богдана Ігорівна
11-Г ІІІ місце
із зарубіжної літератури
Шкраб Анастасія Костянтинівна
10-В ІІ місце
з історії
Шевченко Іван Олександрович
10-В ІІІ місце
Попель Остап Арсенович
10-В ІІІ місце
Чередниченко Марія Олесівна
10-Д ІІІ місце
з фізики
Коломієць Каріна Андріївна
10-Б ІІІ місце
з біології
Сєрков Едуард Сергійович
9-А І місце
Ареф'єв Ігор Олександрович
10-Д І місце
Ломакова Богдана Ігорівна
11-Г І місце
Моісеєва Богдана Олегівна
11-А І місце
Бриленко Георгій Сергійович
10-А ІІ місце
Чередниченко Марія Олесівна
10-Д ІІ місце
Лаврук Ангеліна Олександрівна
10-Д ІІ місце
Гаєвська Дар’я Сергіївна
10-А ІІ місце
Гаврилюк Ксенія Валеріївна
10-Б ІІ місце
Гунда Юлія Андріївна
11-Г ІІ місце
Соболєва Маргарита Олегівна
11-Г ІІ місце
Аршинова Тетяна Олегівна
10-Б ІІІ місце
Куцик Мирослава Олександрівна
10-В ІІІ місце
Орленко Лоліта Володимирівна
11-А ІІІ місце
Грубеляс Олександр Сергійович
11-Б ІІІ місце
Ловейкіна Єлизавета Олексіївна
11-Б ІІІ місце
Леоненко Єлизавета Валеріївна
11-В ІІІ місце
Темченко Олексій В’ячеславович
11-В ІІІ місце
з хімії
Бриленко Георгій Сергійович
10-А ІІ місце
Лохно Вікторія Юріївна
11-Г ІІ місце
Ломакова Богдана Ігорівна
11-Г ІІ місце
Гунда Юлія Андріївна
11-Г ІІ місце
Бартманський Андрій Ігорович
11-Г ІІ місце
Соболєва Маргарита Олегівна
11-Г ІІІ місце
Аршинова Тетяна Олегівна
10-Б ІІІ місце
Орленко Лоліта Володимирівна
11-А ІІІ місце