ПЕРЕМОЖЦІ
ІІ (міського) етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київської Малої академії наук «Дослідник»
2004 -2005 навчальний рік
11 КЛАС |
|||
---|---|---|---|
№ |
П.І.Б. |
Секція |
Місце |
1. |
Лакша Артем Андрійович |
Цільових технологічних розробок |
І |
2. |
Приступюк Лев Олександрович |
Цільових технологічних розробок |
І |
3. |
Чехун Святослав Васильович |
Радіоелектроніки та приладобудування |
І |
4. |
Войтко Володимир Олександрович |
Екології рослин |
І |
5. |
Войтко Володимир Олександрович |
Клінічної медицини |
І |
6. |
Тодорова Наталія Борисівна |
Валеології |
І |
7. |
Кобись Наталія Вадимівна |
Соціальної психології |
І |
8. |
Наумова Людмила Олександрівна |
Фізики |
І |
9. |
Богданова Наталія Вікторівна |
Прикладної фізики |
II |
10. |
Динник Наталія Вікторівна |
Радіоелектроніки та приладобудування |
II |
11. |
Косюк Наталія Михайлівна |
Технологічного обладнання та технологій |
II |
12. |
Власова Марта Володимирівна |
Української мови |
II |
13. |
Коломийцева Крістіна Максимівна |
Української мови |
II |
14. |
Зантарая Тото Малхазович |
Фольклористики |
II |
15. |
Шаміна Тетяна Геннадіївна |
Фольклористики |
II |
16. |
Савчук Анна Михайлівна |
Української літератури |
II |
17. |
Безсмертна Євгенія Ігорівна |
Літературної творчості |
II |
18. |
Вволоха Наталія Вікторівна |
Мистецтвознавства |
II |
19. |
Трофімова Марина Ігорівна |
Клінічної медицини |
II |
20. |
Курилець Ігор Ігорович |
Валеології |
II |
21. |
Серьогін Станіслав Юрійович |
Психології |
II |
22. |
Слободян Юлія Василівна |
Фізики |
III |
23. |
Андрійко Андрій Борисович |
Фізики |
III |
24. |
Редько Андрій Миколайович |
Цільових технологічних розробок |
III |
25. |
Курінець Ігор Ігорович |
Радіоелектроніки та приладобудування |
III |
26. |
Живаго Христина Сергіївна |
Транспорту |
III |
27. |
Юневич Надія Володимирівна |
Зв'язку |
III |
28. |
Оніщенко Анна Костянтинівна |
Зв'язку |
III |
29. |
Заболотний Віталій Вікторович |
Української літератури |
III |
30. |
Довгопол Євген Іванович |
Української літератури |
III |
31. |
Нікішенко Олександра Юріївна |
Англійської літератури |
III |
32. |
Цвєтков Михайло Олександрович |
Теорії та практики перекладу |
III |
33. |
Кужель Марія Віталіївна |
Профілактичної медицини |
III |
34. |
Барзилович Владислава Дмитрівна |
Профілактичної медицини |
III |
35. |
Сліпачук Олена Валентинівна |
Клінічної медицини |
III |
36. |
Стезерянський Ігор Едуардович |
Хімії |
III |
10 КЛАС |
|||
---|---|---|---|
№ |
П.І.Б. |
Секція |
Місце |
1. |
Афанасьєва Леся Павлівна |
Клінічної медицини |
І |
2. |
Падченко Анастасія Сергіївна |
Профілактичної медицини |
І |
3. |
Гук Петро Андрійович |
Валеології |
І |
4. |
Паращенко Олександра Борисівна |
Прикладної фізики |
II |
5. |
Рибачук Ганна Володимирівна |
Цільових технологічних розробок |
II |
6. |
Азарцев Ігор Володимирович |
Української літератури |
II |
7. |
Дзядзіна Юлія Вікторівна |
Літературної творчості |
II |
8. |
Журавель Олександра Василівна |
Української мови |
II |
9. |
Сударіков Антон Ігорович |
Української мови |
II |
10. |
Кащук Олена Василівна |
Фольклористики |
II |
11. |
Рижинко Ганна Олександрівна |
Українського нар.мистецтвознавства |
II |
12. |
Гібнер Єлізавета Віталіївна |
Англійської мови |
II |
13. |
Панчук В’ячеслав Володимирович |
Англійської мови |
11 |
14. |
Чучук Вікторія Володимирівна |
Теорії та практики перекладу |
II |
15. |
Яковенко Аліна Анатоліївна |
Профілактичної медицини |
II |
16. |
Давидюк Володимир Борисович |
Профілактичної медицини |
II |
17. |
Свінцицький Ігор Анатолійович |
Прикладної математики |
II |
18. |
Зброжек Анна Леонідівна |
Фізики |
III |
19. |
Ляхоцька Ада Володимирівна |
Технологічного обладнання та технологій |
III |
20. |
Школенко Наталія Іванівна |
Технологічного обладнання та технологій |
III |
21. |
Лисак Андрій Сергійович |
Комп' ютерних програм для автоматизації наукових досліджень та розрахунків |
III |
22. |
Хам бір Тетяна Сергіївна |
Географічного краєзнавства |
III |
23. |
Шишкіна Наталія В’ячеславівна |
Географічного краєзнавства |
III |
24. |
Тітомір Дмитро Ігорович |
Етнографії |
III |
25. |
Шумейко Антон Олександрович |
Історичного краєзнавства |
III |
26. |
Остапчук Лілія Володимирівна |
Української літератури |
III |
27. |
Черняк Дарина Ігорівна |
Літературної творчості |
III |
28. |
Спічак Юлія Юріївна |
Фольклористики |
III |
29. |
Гамалій Олексій Сергійович |
Мистецтвознавства |
III |
30. |
Кубарська Катерина Анатоліївна |
Фольклористики |
III |
31. |
Олинчук Марія Іванівна |
Українського нар.мистецтвознавства |
III |
32. |
Березоруцький Олег Віталійович |
Українського нар.мистецтвознавства |
III |
33. |
Моламов Аман Мансурович |
Сходознавства |
III |
34. |
Третяк Галина Сергіївна |
Англійської літератури |
III |
35. |
Якуб Олена Борисівна |
Теорії та практики перекладу |
III |
36. |
Шумейко Антон Олександрович |
Профілактичної медицини |
III |
37. |
Головащенко Євгенія Сергіївна |
Валеології |
III |
38. |
Данчин Георгій Олександрович |
Валеологія |
ІІІ |