ПЕРЕМОЖЦІ
ІІ (міського) етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київської Малої академії наук «Дослідник»
1997-1998 навчальний рік
1 0 КЛАС |
|||
---|---|---|---|
№ |
П.І.Б. |
Секція |
Місце |
1. |
Некрасова Наталія Валеріївна |
Клінічна медицина |
І |
2. |
Черенько Марія Сергіївна |
Клінічна медицина |
І |
3. |
Гирин Віталій Віталійович |
Клінічна медицина |
І |
4. |
Товченко Андрій Володимирович |
Біологія |
І |
5. |
Гольський Микола Володимирович |
Експериментальна медицина |
ІІ |
6. |
Горева Ганна Валентинівна |
Мовознавство |
ІІ |
7. |
Єрмакова Катерина Олегівна |
Фольклар |
ІІ |
8. |
Ковнацька Леся Євгенівна |
Літературна творчість та переклад |
ІІ |
9. |
Козій Анна Анатоліївна |
Фольклор |
ІІ |
10. |
Яценко Тетяна Михайлівна |
Фізика |
ІІ |
11. |
Шелест Наталія Володимирівна |
Експериментальна медицина |
ІІ |
12. |
Арістов Вадим Леонідович |
Хімія довкілля |
ІІ |
13. |
Бурлака Євгенія Анатоліївна |
Мовознавство |
ІІ |
14. |
Крейдич Олександра Сергіївна |
Фізика |
ІІ |
15. |
Кривенко Олексій Олександрович |
Екологія |
ІІ |
16. |
Мойсенко Дмитро Геннадійович |
Астрономія |
ІІ |
17. |
Пехенько Валентина Сергіївна |
Біологія |
ІІ |
18. |
Сергієнко Наталія Володимирівна |
Клінічна медицина |
ІІ |
19. |
Стасюк Марія Борисівна |
Фізика |
ІІ |
20. |
Черпак Богдан Олександрович |
Фізика |
ІІ |
21. |
Ханенко Святослав Святославович |
Транспорт |
ІІ |
22. |
Шуригіна Катерина Борисівна |
Практична медицина |
ІІ |
23. |
Жернов Андрій Олександрович |
Транспорт |
ІІІ |
24. |
Іщенко Марина Володимирівна |
Екологія |
ІІІ |
25. |
Висоцький Володимир Ігорович |
Приладобудування |
ІІІ |
26. |
Вітенко Богдан Іванович |
Приладобудування |
ІІІ |
27. |
Корінь Вікторія Вікторівна |
Географія |
ІІІ |
28. |
Кривенко Олексій Юрійович |
Практична медицина |
ІІІ |
29. |
Магаляс Христина Дмитрівна |
Літературознавство |
ІІІ |
30. |
Поліщук Андрій Миколайович |
Транспорт |
ІІІ |
31. |
Пранік Наталія Борисівна |
Прикладна хімія |
ІІІ |
32. |
Хамікоєва Валерія Саладинівна |
Астрономія |
ІІІ |
11 КЛАС |
|||
---|---|---|---|
№ |
П.І.Б. |
Секція |
Місце |
1. |
Вороненко Наталія Юріївна |
Клінічна медицина |
І |
2. |
Кундіна Вікторія Валеріївна |
Клінічна медицина |
І |
3. |
Срібна Наталія Сергіївна |
Клінічна медицина |
І |
4. |
Нетяженко Нонна Василівна |
Клінічна медицина |
І |
5. |
Педаченко Юрій Євгенович |
Клінічна медицина |
І |
6. |
Грищенко Юлія Вікторівна |
Екологія |
І |
7. |
Мартинчук Олександр Олександрович |
Практична медицина |
І |
8. |
Новак Наталія Василівна |
Практична медицина |
І |
9. |
Тріль Вадим Стефанович |
Клінічна медицина |
І |
10 . |
Курносіков Максим Володимирович |
Біологія |
ІІ |
11. |
Легейда Тетяна Іванівна |
Екологія |
ІІ |
12. |
Полулях Ольга Анатоліївна |
Практична медицина |
ІІ |
13. |
Прима Володимир Анатолійович |
Клінічна медицина |
ІІ |
14. |
Клименко Ярослав Михайлович |
Клінічна медицина |
ІІ |
15. |
Майдан Ірина Сергіївна |
Практична медицина |
ІІ |
16. |
Баран Петро Євгенович |
Клінічна медицина |
ІІ |
17. |
Бедрицька Леся Анатоліївна |
Практична медицина |
ІІ |
18. |
Блонський Роман Іванович |
Клінічна медицина |
ІІ |
19. |
Страфун Олександр Сергійович |
Клінічна медицина |
ІІ |
20. |
Терлецький Роман Валерійович |
Практична медицина |
ІІ |
21. |
Туз Євген Валерійович |
Хімія довкілля |
ІІ |
22. |
Юхименко Тетяна Іванівна |
Географія |
ІІ |
23. |
Фірсова Тетяна Анатоліївна |
Мовознавство |
ІІ |
24. |
Боброва Ганна Олегівна |
Літературна творчість та переклад |
ІІІ |
25. |
Будьонна Наталія Олександрівна |
Екологія |
ІІІ |
26. |
Бурмич Кирило Сергійович |
Практична медицина |
ІІІ |
27. |
Ващенко Наталія Альбертівна |
Експериментальна медицина |
ІІІ |
28. |
Дейнега Дмитро Вікторович |
Фізика |
ІІІ |
29. |
Дяченко Ярослав Ігорович |
Фізика |
ІІІ |
30. |
Задніченко Олена Михайлівна |
Фізика |
ІІІ |
31. |
Іванкевич Ганна Вікторівна |
Фізика |
ІІІ |
32. |
Кравченко Ірина Василівна |
Біологія |
ІІІ |
33. |
Нагібін Василь Сергійович |
Мікробіологія |
ІІІ |
34. |
Онопченко Олександра Влодимирівна |
Прикладна хімія |
ІІІ |
35. |
Пятковський Володимир Михайлович |
Приладобудування |
ІІІ |
36. |
Рябко Марія Пилипівна |
Латинська мова |
ІІІ |
37. |
Святокум Ірина Володимирівна |
Психологія |
ІІІ |
38. |
Харченко Наталія Сергіївна |
Географія |
ІІІ |
39. |
Храмова Наталія Сергіївна |
Астрономія |
ІІІ |
40. |
Чухраєва Олена Миколаївна |
Транспорт |
ІІІ |
41. |
Шекера Ірина Олегівна |
Літературознавство |
ІІІ |