Списки учнів

9-А клас

Куратор класу – вчитель-методист Дорошкевич Наталія Вікторівна

 

  • Баюк Іван Федорович
  • Брежнева Катерина Андріївна
  • Брожик Марія Сергіївна
  • Грибова Олександра Миколаївна
  • Дудкіна Ксенія Вадимівна
  • Ковальський Станіслав Юрійович
  • Колот Ігор Олександрович
  • Кравець Єлизавета Олегівна
  • Кричевський Даніель Георгійович
  • Кузнєцова Каріна Андріївна
  • Мамонов Євгеній Романович
  • Маркушев Олександр Сергійович
  • Мурзаханова Єлизавета Олександрівна
  • Руденко Олександр Ігорович
  • Рябкіна Юлія Вячеславівна
  • Соломанчук Олександра Сергіївна
  • Слоссер Катрін Дмитрівна
  • Тубольцева Діана Олегівна
  • Цехмістер Богдан Ярославович
  • Шевченко Даніл Денисович
  • Шумячер Натан Віталійович

 

9-Б клас

Куратор – вчитель-методист Ліпкан Ольга Василівна

 

  • Безноско Артур Юрійович
  • Білецька Марія Олександрівна
  • Валькман Сабіна Романівна
  • Верещака Дар'я Олегівна
  • Видолоб Олександр Сергійович
  • Глущенко Даніїл Олександрович
  • Дагаєв Гліб Сергійович
  • Жарікова Дар'я Олександрівна
  • Жарікова Поліна Олександрівна
  • Жуковець Катерина Сергіївна
  • Завірюхін Іван Леонідович
  • Ігнатьєва Софія В’ячеславівна
  • Кравицька Аліса Вадимівна
  • Локоть Захар Сергійович
  • Маташина Карина Сергіївна
  • Павліченко Анастасія Олександрівна
  • Плакся Артем Олегович
  • Рябов Нікіта Сергійович
  • Самойленко Ігор Андрійович
  • Синейко Олена Юріївна
  • Чернявський Дмитро Олегович
  • Януш Луїза Олександрівна

 

10-А клас

Куратор класу – вчитель-методист Дорошкевич Наталія Вікторівна

 

  • Бєлая Олександра Сергіївна
  • Близнюк Анна Сергіївна
  • Ваколюк Анастасія Володимирівна
  • Вакуленко Євгенія Євгеніївна
  • Гвоздинська Юлія Андріївна
  • Гула Вікторія Володимирівна
  • Джупина Денис Юрійович
  • Дон Єлизавета Андріївна
  • Дороніна Анна Олегівна
  • Ерметова Агнія Ігорівна
  • Коба Олександра Владиславівна
  • Кударенко Фаїна Віталіївна
  • Мамонова Аліна Романівна
  • Никула Андрій Тарасович
  • Плотян Анна Сергіївна
  • Позій Максим Сергійович
  • Рождественський Данило Дмитрович
  • Сєрков Едуард Сергійович
  • Тєряєв Олексій Сергійович
  • Чубатий Богдан Андрійович
  • Ямковий Андрій Максимович

 

10-Б клас

Куратор класу – вчитель-методист Строкач Наталія Миколаївна

 

  • Аджавенко Софія Ігорівна
  • Бєлокурова Анастасія Денисівна
  • Вітіна Анастасія Олександрівна
  • Гончаренко Валентин Валерійович
  • Дубик Дарина Ігорівна
  • Забіяка Владислав Юрійович
  • Запорожець Тимофій Сергійович
  • Кузнецова Афіна Андріївна
  • Левченко Ольга Едуардівна
  • Овчарова Поліна Сергіївна
  • Палюта Анастасія Вікторівна
  • Панасюк Валентина Сергіївна
  • Петров Максим Сергійович
  • Позняк Поліна Максимівна
  • Пуд Діана Олександрівна
  • Саєнко Вероніка Володимирівна
  • Тарасюк Марія-Луіза Костянтинівна
  • Хілл Кароліна Дон
  • Яременко Володимир Олегович

 

10-В

Куратор – вчитель-методист Ліпкан Ольга Василівна

 

  • Артеменко Ольга Олегівна
  • Васильєва Валентина Петрівна
  • Даньків Марія Іванівна
  • Диба Микола Богданович
  • Зайцев Владислав Олександрович
  • Зубрицька Арсенія Миколаївна
  • Коваленко Олександра Євгенівна
  • Корчева Вероніка Володимирівна
  • Ланг Ілона Кароївна
  • Мандрик Ярослав Юрійович
  • Нестеренко Влада Борисівна
  • Оводкова Юліанна Сергіївна
  • Сергієнко Олександр Сергійович
  • Сиволожський Владислав Валентинович
  • Солошенко Марія Сергіївна
  • Станішевська Валерія Денисівна
  • Цимбаленко Дарія Олександрівна
  • Шаблій Андрій Віталійович
  • Яковенко Дар’я Романівна

 

10-Г

Куратор – старший учитель Матічина Ніна Андріївна

 

  • Алієва Олександра Георгіївна
  • Бабенко Софія Петрівна
  • Берест Анна Євгеніївна
  • Воробей Ілля Валентинович
  • Дємєнтьєва Єкатерина Михайлівна
  • Жердецька Анастасія Романівна
  • Калініченко Іванна Сергіївна
  • Кобилинська Яна Сергіївна
  • Корн Дарина Андріївна
  • Кудрявцева Ольга Олексіївна
  • Кузьменко Вікторія Валентинівна
  • Мустафаєв Максим Шахинович
  • Назарова Марія Сергіївна
  • Пароконний Андрій Олександрович
  • Рибачок Ірина Геннадіївна
  • Селітренніков Сергій Валерійович
  • Ткаченко Вікторія Василівна

 

10-Д

Куратор – вчитель-методист Рєнькас Людмила Миколаївна

 

  • Бельська Діана Олександрівна
  • Вацюк Вероніка Денисівна
  • Власюк Єлизавета Олегівна
  • Давиденко Анна Геннадіївна
  • Ільєнко Нікіта Сергійович
  • Кравець Поліна Олександрівна
  • Мальон Романа Михайлівна
  • Манчха Іван Євгенович
  • Медведєв Віталій Миколайович
  • Пасіка Анфіса Сергіївна
  • Пихнівська Тетяна Русланівна
  • Саєнко Катерина Дмитрівна
  • Сідєльнікова Наталія Павлівна
  • Сухіна Микола Володимирович
  • Тимошик Марія Вадимівна
  • Федоренко Катерина Ігорівна
  • Черепанська Анюта Сергіївна
  • Шаповал Валентина Миколаївна

 

11-А клас

Куратор класу – вчитель-методист Жеребко Тамара Олександрівна

 

  • Амалян Аріна Тигранівна
  • Анісін Євгеній Олексійович
  • Бриленко Георгій Сергійович
  • Гаєвська Дар’я Сергіївна
  • Дмитренко Вадим Володимирович
  • Заверталюк Єгор Володимирович
  • Іваненко Поліна Сергіївна
  • Кондратюк Катерина Русланівна
  • Кравець Ірина Олексіївна
  • Кулєшов Микита Романович
  • Нароха Анастасія Петрівна
  • Переверзєва Поліна Сергіївна
  • Петренко Вячеслав Сергійович
  • Колодяжний Аким Володимирович
  • Пінкевич Сергій Миколайович
  • Попович Анна Костянтинівна
  • Потапенко Владислава Олександрівна
  • Потарський Ігор Сергійович
  • Раскалєй Георгій Олексійович
  • Ушаков В’ячеслав Геннадійович
  • Хаджі Тагі Мар'ям Хабіб
  • Шашков Ілля Сергійович
  • Шита Діана Валеріївна

 

 

11-Б клас

Куратор класу – старший вчитель Матічина Ніна Андріївна

 

  • Аршинова Тетяна Олегівна
  • Багрій Ірина Олегівна
  • Вінтоняк Сергій Сергійович
  • Гаврилюк Ксенія Валеріївна
  • Гончаренко Єлизавета Ігорівна
  • Гуріна Анастасія Олексіївна
  • Зібєрова Олена Саід Юсеф
  • Іванов Нікіта Андрійович
  • Кириченко Олександра Станіславівна
  • Ключник Євгенія Іванівна
  • Коломієць Каріна Андріївна
  • Левицька Ольга Сергіївна
  • Литвак-Шевкопяс Олег Олегович
  • Мельниченко Єкатерина Андріївна
  • Ніколаєнко В’ячеслав Олегович
  • Прокопенко Надія Сергіївна
  • Прудка Євгенія Юріївна
  • Сіренко Дмитрій Геннадійович
  • Троцковець Аліна Вікторівна
  • Турчина Євгенія Олександрівна
  • Яковенко Марія Валеріївна

 

11-В клас

Куратор класу – вчитель-методист Пілявська Олена Данилівна

 

  • Божко Євгенія Олександрівна
  • Бондарчук Денис Євгенійович
  • Брацюха Тетяна Володимирівна
  • Гук Павло Андрійович
  • Єщенко Матвій Олександрович
  • Задолинна Анна Володимирівна
  • Заярна Валерія Вікторівна
  • Іваненко Артем Сергійович
  • Кабанов Владислав Юрійович
  • Куцик Мирослава Олександрівна
  • Лагошина Аліна Вікторівна
  • Малюк Наталія Станіславівна
  • Медовкіна Вікторія Артурівна
  • Поліщук Єгор Ігорович
  • Попель Остап Арсенович
  • Приходько Дарія Валеріївна
  • Сита Олена Максимівна
  • Хом'як Ігор Віталійович
  • Чала Софія Кирилівна
  • Чурута Денис Ігорович
  • Шевченко Іван Олександрович
  • Шкраб Анастасія Костянтинівна

 

11-Г клас

Куратор класу – вчитель-методист Керасіді Іннаїда Григорівна

 

  • Астахов Максим Олександрович
  • Бубнов Андрій Олексійович
  • Войтушенко Маргарита Євгеніївна
  • Годлевська Катерина Людвигівна
  • Кобілова Мехрангез Хусніддінівна
  • Кашперський Микита Альбертович
  • Клименко Юлія Валентинівна
  • Ляшенко Семен Олександрович
  • Ментюкова Марія Миколаївна
  • Овчинникова Анна Володимирівна
  • Ольховик Олександр Вячеславович
  • Оснач Нікіта Юрійович
  • Пальм Елі Елен
  • Серафімов Ілля Андрійович
  • Улещенко Анастасія Олександрівна
  • Хмель Олександра Юріївна
  • Шакшуєва Анжеліка Дмитрівна
  • Шатохін Антон Олексійович
  • Шевченко Влада Юріївна
  • Яркович Олексій Дмитрович

 

 

11-Д клас

Куратор класу – вчитель-методист Преподобна Олена Віталіївна

 

  • Алієва Гера Анарівна
  • Ареф'єв Ігор Олександрович
  • Баштовий Владислав Русланович
  • Беба Анастасія Володимирівна
  • Богданов Олександр Олександрович
  • Бочкарьов Данило Юрійович
  • Заіц Данііл Дмитрович
  • Кириленко Нікіта Олегович
  • Кривошеєва Ванеса В'ячеславівна
  • Кузнецова Анастасія Сергіївна
  • Кос Ольга Миколаївна
  • Кудринецька Тетяна Вікторівна
  • Лаврук Ангеліна Олександрівна
  • Марченко Владислав Олександрович
  • Михайленко Катерина Вячеславівна
  • Пашиста Жанна Олегівна
  • Приймачок Оксана Юріївна
  • Светлорусов Антон Григорович
  • Слобоженюк Даріна Юріївна
  • Чередниченко Марія Олесівна