Списки учнів

Список учнів
Українського медичного ліцею
Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

 

9-А клас
Куратор Дорошкевич Наталія Вікторівна

  1. Баюк Іван Федорович
  2. Богомазова Аліса Михайлівна
  3. Брежнева Катерина Андріївна
  4. Брожик Марія Сергіївна
  5. Городецька Софія Леонідівна
  6. Грибова Олександра Миколаївна
  7. Дудкіна Ксенія Вадимівна
  8. Ковальський Станіслав Юрійович
  9. Колот Ігор Олександрович
  10. Кравець Єлизавета Олегівна
  11. Кричевський Даніель Георгійович
  12. Кузнєцова Каріна Андріївна
  13. Мамонов Євгеній Романович
  14. Маркушев Олександр Сергійович
  15. Придачина Валерія Ігорівна
  16. Руденко Олександр Ігорович
  17. Рябкіна Юлія Вячеславівна
  18. Слоссер Катрін Дмитрівна
  19. Соломанчук Олександра Сергіївна
  20. Тубольцева Діана Олегівна
  21. Цехмістер Богдан Ярославович
  22. Шевченко Даніл Денисович
  23. Шумячер Натан Віталійович

 

 

9-Б клас
Куратор – Ліпкан Ольга Василівна

  1. Безноско Артур Юрійович
  2. Білецька Марія Олександрівна
  3. Валькман Сабіна Романівна
  4. Верещака Дар'я Олегівна
  5. Видолоб Олександр Сергійович
  6. Глущенко Даніїл Олександрович
  7. Дагаєв Гліб Сергійович
  8. Жарікова Дар'я Олександрівна
  9. Жарікова Поліна Олександрівна
  10. Жуковець Катерина Сергіївна
  11. Завірюхін Іван Леонідович
  12. Ігнатьєва Софія Вячеславівна
  13. Кравицька Аліса Вадимівна
  14. Локоть Захар Сергійович
  15. Маташина Карина Сергіївна
  16. Назаренко Діана Максимівна
  17. Павліченко Анастасія Олександрівна
  18. Плакся Артем Олегович
  19. Рябов Нікіта Сергійович
  20. Самойленко Ігор Андрійович
  21. Синейко Олена Юріївна
  22. Цурпанова Марина Вадимівна
  23. Черниш Тимур Русланович
  24. Чернявський Дмитро Олегович
  25. Шевчук Марина Анатоліївна
  26. Януш Луїза Олександрівна

 

 

10-А клас
Куратор класу – вчитель-методист Дорошкевич Наталія Вікторівна

  1. Бєлая Олександра Сергіївна
  2. Близнюк Анна Сергіївна
  3. Ваколюк Анастасія Володимирівна
  4. Вакуленко Євгенія Євгеніївна
  5. Гвоздинська Юлія Андріївна
  6. Гула Вікторія Володимирівна
  7. Джупина Денис Юрійович
  8. Дон Єлизавета Андріївна
  9. Дороніна Анна Олегівна
  10. Ерметова Агнія Ігорівна
  11. Коба Олександра Владиславівна
  12. Кударенко Фаїна Віталіївна
  13. Мамонова Аліна Романівна
  14. Марєєв Максим Сергійович
  15. Никула Андрій Тарасович
  16. Овчарова Поліна Сергіївна
  17. Плотян Анна Сергіївна
  18. Рождественський Данило Дмитрович
  19. Сєрков Едуард Сергійович
  20. Тарасюк Марія-Луіза Костянтинівна
  21. Тєряєв Олексій Сергійович
  22. Чубатий Богдан Андрійович
  23. Ямковий Андрій Максимович

 

 

10-Б клас
Куратор класу – вчитель-методист Строкач Наталія Миколаївна

  1. Аджавенко Софія Ігорівна
  2. Александрова Діана Олександрівна
  3. Бєлокурова Анастасія Денисівна
  4. Вітіна Анастасія Олександрівна
  5. Гончаренко Валентин Валерійович
  6. Дубик Дарина Ігорівна
  7. Забіяка Владислав Юрійович
  8. Запорожець Тимофій Сергійович
  9. Кузнецова Афіна Андріївна
  10. Левченко Ольга Едуардівна
  11. Палюта Анастасія Вікторівна
  12. Панасюк Валентина Сергіївна
  13. Петров Максим Сергійович
  14. Позняк Поліна Максимівна
  15. Саєнко Вероніка Володимирівна
  16. Хілл Кароліна Дон
  17. Яременко Володимир Олегович

 

 

10-В
Куратор -  Ліпкан Ольга Василівна

  1. Артеменко Ольга Олегівна
  2. Васильєва Валентина Петрівна
  3. Даньків Марія Іванівна
  4. Диба Микола Богданович
  5. Зайцев Владислав Олександрович
  6. Зубрицька Арсенія Миколаївна
  7. Коваленко Олександра Євгенівна
  8. Корчева Вероніка Володимирівна
  9. Ланг Ілона Кароївна
  10. Мандрик Ярослав Юрійович
  11. Нестеренко Влада Борисівна
  12. Оводкова Юліанна Сергіївна
  13. Сергієнко Олександр Сергійович
  14. Сиволожський Владислав Валентинович
  15. Солошенко Марія Сергіївна
  16. Станішевська Валерія Денисівна
  17. Цимбаленко Дарія Олександрівна
  18. Шаблій Андрій Віталійович
  19. Яковенко Дар’я Романівна

 

 

10-Г
Куратор – Матічина Ніна Андріївна

  1. Абу Файсал Мілан
  2. Алієва Олександра Георгіївна
  3. Бабенко Софія Петрівна
  4. Берест Анна Євгеніївна
  5. Воробей Ілля Валентинович
  6. Дємєнтьєва Єкатерина Михайлівна
  7. Жердецька Анастасія Романівна
  8. Зелененко Крістіна Олександрівна
  9. Кобилинська Яна Сергіївна
  10. Корн Дарина Андріївна
  11. Кудрявцева Ольга Олексіївна
  12. Кузьменко Вікторія Валентинівна
  13. Мустафаєв Максим Шахинович
  14. Назарова Марія Сергіївна
  15. Парадня Ангелина Антонівна
  16. Пароконний Андрій Олександрович
  17. Рибачок Ірина Геннадіївна
  18. Селітренніков Сергій Валерійович
  19. Ткаченко Вікторія Василівна

 

 

10-Д
Куратор Рєнькас Людмила Миколаївна

  1. Бельська Діана Олександрівна
  2. Вацюк Вероніка Денисівна
  3. Власюк Єлизавета Олегівна
  4. Давиденко Анна Геннадіївна
  5. Ільєнко Нікіта Сергійович
  6. Кравець Поліна Олександрівна
  7. Мальон Романа Михайлівна
  8. Манчха Іван Євгенович
  9. Медведєв Віталій Миколайович
  10. Пасіка Анфіса Сергіївна
  11. Пихнівська Тетяна Русланівна
  12. Саєнко Катерина Дмитрівна
  13. Сухіна Микола Володимирович
  14. Тимошик Марія Вадимівна
  15. Федоренко Катерина Ігорівна
  16. Черепанська Анюта Сергіївна
  17. Шаповал Валентина Миколаївна

 

 

11-А клас
Куратор класу – вчитель-методист Жеребко Тамара Олександрівна

  1. Амалян Аріна Тигранівна
  2. Анісін Євгеній Олексійович
  3. Бриленко Георгій Сергійович
  4. Гаєвська Дар’я Сергіївна
  5. Дмитренко Вадим Володимирович
  6. Заверталюк Єгор Володимирович
  7. Іваненко Поліна Сергіївна
  8. Колодяжний Аким Владиславович
  9. Кондратюк Катерина Русланівна
  10. Кравець Ірина Олексіївна
  11. Кулєшов Микита Романович
  12. Нароха Анастасія Петрівна
  13. Переверзєва Поліна Сергіївна
  14. Петренко Вячеслав Сергійович
  15. Пінкевич Сергій Миколайович
  16. Попович Анна Костянтинівна
  17. Потапенко Владислава Олександрівна
  18. Раскалєй Георгій Олексійович
  19. Ушаков В’ячеслав Геннадійович
  20. Хаджі Тагі Мар'ям Хабіб
  21. Шашков Ілля Сергійович
  22. Шита Діана Валеріївна

 

 

11-Б клас
Куратор класу – старший вчитель Матічина Ніна Андріївна

  1. Аршинова Тетяна Олегівна
  2. Багрій Ірина Олегівна
  3. Вінтоняк Сергій Сергійович
  4. Гаврилюк Ксенія Валеріївна
  5. Гончаренко Єлизавета Ігорівна
  6. Гуріна Анастасія Олексіївна
  7. Зібєрова Олена Саід Юсеф
  8. Іванов Нікіта Андрійович
  9. Кириченко Олександра Станіславівна
  10. Ключник Євгенія Іванівна
  11. Коломієць Каріна Андріївна
  12. Левицька Ольга Сергіївна
  13. Литвак-Шевкопяс Олег Олегович
  14. Мельниченко Єкатерина Андріївна
  15. Ніколаєнко В’ячеслав Олегович
  16. Прокопенко Надія Сергіївна
  17. Прудка Євгенія Юріївна
  18. Русанов Дмитрій Геннадійович
  19. Троцковець Аліна Вікторівна
  20. Турчина Євгенія Олександрівна
  21. Яковенко Марія Валеріївна

 

 

11-В клас
Куратор класу – вчитель-методист Пілявська Олена Данилівна

  1. Божко Євгенія Олександрівна
  2. Бондарчук Денис Євгенійович
  3. Брацюха Тетяна Володимирівна
  4. Гук Павло Андрійович
  5. Єщенко Матвій Олександрович
  6. Задолинна Анна Володимирівна
  7. Заярна Валерія Вікторівна
  8. Іваненко Артем Сергійович
  9. Кабанов Владислав Юрійович
  10. Куцик Мирослава Олександрівна
  11. Лагошина Аліна Вікторівна
  12. Малюк Наталія Станіславівна
  13. Медовкіна Вікторія Артурівна
  14. Поліщук Єгор Ігорович
  15. Попель Остап Арсенович
  16. Приходько Дарія Валеріївна
  17. Сита Олена Максимівна
  18. Хом'як Ігор Віталійович
  19. Чала Софія Кирилівна
  20. Чурута Денис Ігорович
  21. Шевченко Іван Олександрович
  22. Шкраб Анастасія Костянтинівна

 

 

11-Г клас
Куратор класу – вчитель-методист Керасіді Іннаїда Григорівна

  1. Астахов Максим Олександрович
  2. Бубнов Андрій Олексійович
  3. Войтушенко Маргарита Євгеніївна
  4. Годлевська Катерина Людвигівна
  5. Кашперський Микита Альбертович
  6. Клименко Юлія Валентинівна
  7. Кобілова Мехрангез Хусніддінівна
  8. Ляшенко Семен Олександрович
  9. Ментюкова Марія Миколаївна
  10. Нікітюк Анастасія Олександрівна
  11. Овчинникова Анна Володимирівна
  12. Ольховик Олександр Вячеславович
  13. Оснач Нікіта Юрійович
  14. Пальм Елі Елен
  15. Серафімов Ілля Андрійович
  16. Хмель Олександра Юріївна
  17. Шакшуєва Анжеліка Дмитрівна
  18. Шатохін Антон Олексійович
  19. Шевченко Влада Юріївна
  20. Яркович Олексій Дмитрович

 

 

11-Д клас
Куратор класу – вчитель-методист Рєнькас Людмила Миколаївна                                                             

  1. Алієва Гера Анарівна
  2. Ареф'єв Ігор Олександрович
  3. Баштовий Владислав Русланович
  4. Беба Анастасія Володимирівна
  5. Богданов Олександр Олександрович
  6. Бочкарьов Данило Юрійович
  7. Заіц Данііл Дмитрович
  8. Кириленко Нікіта Олегович
  9. Кос Ольга Миколаївна
  10. Кудринецька Тетяна Вікторівна
  11. Кузнецова Анастасія Сергіївна
  12. Лаврук Ангеліна Олександрівна
  13. Марченко Владислав Олександрович
  14. Михайленко Катерина Вячеславівна
  15. Пашиста Жанна Олегівна
  16. Приймачок Оксана Юріївна
  17. Светлорусов Антон Григорович
  18. Слобоженюк Даріна Юріївна
  19. Файдевич Ванеса Андріївна
  20. Чередниченко Марія Олесівна