Список учнів
Українського медичного ліцею
Національного медичного університету імені О.О.Богомольця
9-А клас
Куратор класу – вчитель-методист Дорошкевич Наталія Вікторівна
- Ананьєва Леся Віталіївна
- Берадзе Марія Іракліївна
- Богданова Олександра Леонідівна
- Грибова Катерина Максимівна
- Демченко Ілья Русланович
- Динисюк Амалія Євгенівна
- Загладько Євгенія Олегівна
- Іванченко Кирило Володимирович
- Кириленко Єва Олексіївна
- Козьміна Владислава Романівна
- Колот Анастасія Олександрівна
- Кладченко Євген Олександрович
- Куришко Богдана Андріївна
- Ліпкан Софія Вячеславівна
- Моісеєва Єлизавета Олегівна
- Наумець Нікіта Сергійович
- Силкіна Христина Олександрівна
- Сорока Павло Олексійович
- Стахман Діана Анатоліївна
- Стефанюк Олександра Євгеніївна
9-Б клас
Куратор класу – вчитель-методист Рєнькас Людмила Миколаївна
- Адаменко Назарій Сергійович
- Баранова Юлія Вячеславівна
- Баторшина Дарина Рашидівна
- Гамар Олена Геннадіївна
- Денисова Єлизавета Кирилівна
- Євдокименко Валерій Володимирович
- Загурська Ніка Андріївна
- Заназанян Марі-Анна Каренівна
- Заярна Олександра Олександрівна
- Костюк Кіра Андріївна
- Коюденко Аліса Вадимівна
- Красільна Марія Євгенівна
- Липлянська Вікторія Сергіївна
- Лозовата Мирослава Сергіївна
- Лупаїна Максим Сергійович
- Перелигіна Аліна Олександрівна
- Селезньова Олександра Павлівна
- Ткачов Богдан Олександрович
- Черноброва Вікторія Олександрівна
- Щекатурін Нікіта Максимович
9-В клас
Куратор класу – вчитель-методист Рєнькас Людмила Миколаївна
- Бірюцька Єлизавета Олегівна
- Гальченко Акім Сергійович
- Голод Валерія Сергіївна
- Дев’ятка Нонна Сергіївна
- Костенко Вікторія Олексіївна
- Кудінчикова Анастасія Олегівна
- Куц Катерина Василівна
- Наринська Неллі Вікторівна
- Павленко Ярослав Юрійович
- Парахіна Ярослава Анатоліївна
- Потапенко Катерина Олександрівна
- Сидоришина Ольга Сергіївна
- Сіцінська Анна Євгеніївна
- Скрипаченко Дар’я Сергіївна
- Сольона Мар’яна Ігорівна
- Тарасенко Поліна Дмитрівна
- Торчинська Вікторія Володимирівна
- Тупікова Марія Олександрівна
- Хейдарі Андрій Алійович
- Чаган Валерія Романівна
10-А клас
Куратор класу – вчитель-методист Жеребко Тамара Олександрівна
- Аргат Георгій Олександрович
- Гартік Єлізавета Валеріївна
- Гольченко Дар'я Ігорівна
- Горностай Георгій Романович
- Грицай Валерія Миколаївна
- Дергалюк Анастасія Сергіївна
- Дзонь Анастасія Олександрівна
- Євтушенко Назар Олександрович
- Єршова Катерина Геннадіївна
- Зоріна Ольга Анатоліївна
- Кедик Богдана Мирославівна
- Кривобок Прохор Леонідович
- Куча Савелій Євгенович
- Моісєєва Катерина Олександрівна
- Нагорна Марія Володимирівна
- Передерій Маргарита Валеріївна
- Потилко Дмитро Олександрович
- Смірнова Єкатерина Валеріївна
- Сотніков Михайло Олегович
- Тищак Дарина Романівна
- Третьякова Юліана Романівна
- Федоренко Софія Дмитрівна
10-Б клас
Куратор класу – вчитель-методист Колеснік Оксана Іванівна
- Глоба Дмитро Андрійович
- Губська Варвара Романівна
- Єщенко Анастасія Олександрівна
- Ільєнкова Уляна Дмитрівна
- Калінін Дмитро Ігорович
- Корзін Іван Володимирович
- Корнієнко Дар'я Корніївна
- Лимар Єгор Юрійович
- Мєльник Маргарита Володимирівна
- Морщ Таїсія Євгенівна
- Нагорнюк Дар'я Олегівна
- Новікова Софія Михайлівна
- Поварова Ірина Ігорівна
- Сегеда Софія Сергіївна
- Слободська Ксенія Миколаївна
- Сюркель Ілля Миколайович
- Трубенкова Ірина Ігорівна
- Швець Віктор Дмитрович
- Шевченко Артем Володимирович
- Шкромада Єгор Станіславович
10-В клас
Куратор класу – вчитель-методист Ліпкан Ольга Василівна
- Атаоглу Кристина Дженгізівна
- Антіпова Вероніка Євгенівна
- Барабаш Іванна Петрівна
- Бібік Єлизавета Костянтинівна
- Бова Тетяна Андріївна
- Бушинська Анастасія Максимівна
- Гаркуша Анна Олегівна
- Дубов Ерік Максимович
- Духота Тетяна Олександрівна
- Дьоміна Анастасія Павлівна
- Зонюк Владислав Олександрович
- Куцевіл Денис Павлович
- Куць Валерія Євгеніївна
- Лахно Марія Ігорівна
- Охріменко Злата Максименко
- Самойленко Софія Антонівна
- Харченко Вероніка Максименко
- Юр'єва Дарія Андріївна
- Юр’єв Владислав Олександрович
- Якимчук Арсеній Андрійович
10-Г клас
Куратор класу – вчитель-методист Матічина Ніна Андріївна
- Добровичан Анастасія Анатоліївна
- Довженко Григорій Миколайович
- Дяченко Анастасія Дмитрівна
- Лоскутова Дар’я Олександрівна
- Махортов Давід Сергійович
- Медвецька Дар'я Олегівна
- Овдієнко Валерія Сергіївна
- Пасіка Поліна Костянтинівна
- Пільганчук Андрій Віталійович
- Пінчук Анастасія Олегівна
- Рамазанова Альбіна Асланівна
- Рожен Софія Леонідівна
- Сотник Ірина Євгенівна
- Сідельова Олександра Олександрівна
- Стеценко Анна Миколаївна
- Чернова Юлія Станіславівна
- Швиденко Любомир Тарасович
- Шуляренко Артем Олександрович
- Янкова Юлія Андріївна
10-Д клас
Куратор класу – вчитель-методист Колеснік Оксана Іванівна
- Абузова Олександра Арсеніївна
- Авад Салі Адель
- Березлев Владислав Ігорович
- Зайчук Марія Олександрівна
- Кіріакіді Костянтин Максимович
- Клименко Уляна Андріївна
- Кріль Анна Андріївна
- Логвін Богдан Вікторович
- Мнишенко Ніка Богданівна
- Молодан Ангеліна Сергіївна
- Примаченко Марія Олегівна
- Рижова Анастасія Миколаївна
- Сегеда Софія Сергіївна
- Степанченко Катерина Іванівна
- Ткач Софія Ігорівна
- Толок Дар’я Євгенівна
- Федорова Божена Ярославівна
- Чемісова Світлана Віталіївна
11-А клас
Куратор класу – вчитель-методист Дорошкевич Наталія Вікторівна
- Баюк Іван Федорович
- Брежнева Катерина Андріївна
- Брожик Марія Сергіївна
- Дудкіна Ксенія Вадимівна
- Колот Ігор Олександрович
- Кравець Єлизавета Олегівна
- Кричевський Даніель Георгійович
- Кузнєцова Каріна Андріївна
- Мамонов Євгеній Романович
- Маркушев Олександр Сергійович
- Придачина Валерія Ігорівна
- Руденко Олександр Ігорович
- Рудик Софія Олексіївна
- Рябкіна Юлія Вячеславівна
- Слоссер Катрін
- Соломанчук Олександра Сергіївна
- Тубольцева Діана Олегівна
- Цехмістер Богдан Ярославович
- Шумячер Натан Віталійович
11-Б клас
Куратор класу – вчитель-методист Ліпкан Ольга Василівна
- Безноско Артур Юрійович
- Білецька Марія Олександрівна
- Валькман Сабіна Романівна
- Верещака Дар'я Олегівна
- Видолоб Олександр Сергійович
- Дагаєв Гліб Сергійович
- Жуковець Катерина Сергіївна
- Завірюхін Іван Леонідович
- Іванова Олександра Павлівна
- Кравицька Аліса Вадимівна
- Лисікова Владислава Олександрівна
- Локоть Захар Сергійович
- Маташина Карина Сергіївна
- Назаренко Діана Максимівна
- Павліченко Анастасія Олександрівна
- Плакся Артем Олегович
- Рябов Нікіта Сергійович
- Самойленко Ігор Андрійович
- Синейко Олена Юріївна
- Цурпанова Марина Вадимівна
- Черниш Тимур Русланович
- Чернявський Дмитро Олегович
- Шевчук Марина Анатоліївна
- Януш Луїза Олександрівна
11-В клас
Куратор класу – вчитель-методист Пілявська Олена Данилівна
- Бєлов Дмитро Олександрович
- Гартік Ксенія Михайлівна
- Дейнега Софія Олександрівна
- Жарик Луіза Сергіївна
- Зіненко Діана Сергіївна
- Зозуля Анна Олегівна
- Іванова Анастасія Дмитрівна
- Ільченко Лілія Олександрівна
- Калинич Олександра Юріївна
- Крепишева Олена Ігорівна
- Лісун Павло Юрійович
- Макаренко Костянтин Олегович
- Наумець Владислав Вячеславович
- Омельченко Сергій Андрійович
- Прідчин Владислав Олексійович
- Симонян Валерія Дмитрівна
- Соловйов Дмитро Едуардович
- Суботіна Катерина Сергіївна
- Тищенко Поліна Іванівна
- Фегельман Михайло Олександрович
- Хряпа Богдан Олегович
- Шестопалова Вікторія Олександрівна
11-Г клас
Куратор класу – вчитель-методист Матічина Ніна Андріївна
- Авад Руслан Назарович
- Блохіна Вікторія Павлівна
- Дмитрів Анастасія Олександрівна
- Єфременко Ганна Василівна
- Івашко Данил Миколайович
- Каганюк Поліна Петрівна
- Книш Христина Юріївна
- Кравченко Єлізавета Юріївна
- Латушкін Олексій Денисович
- Лесюк Софія Миколаївна
- Носков Андрій Сергійович
- Пароконна Дарина Олександрівна
- Сергеєва Софія Олегівна
- Сєніна Софія Дмитрівна
- Смірнов Георгій Максимович
- Собченко Віталія Костянтинівна
- Тарановська Маргарита Олександрівна
- Ткаченко Дар'я Валеріївна
- Циганчук Валерія В'ячеславівна
11-Д клас
Куратор класу – вчитель-методист Керасіді Інаїда Григорівна
- Артихович Микола Вікторович
- Бежук Софія Романівна
- Богданенко Єлизавета Андріївна
- Головань Дмитро Володимирович
- Губська Дар'я Ярославівна
- Демчук Дар'я Андріївна
- Кобзар Софія Андріївна
- Козєлкова Валерія Андріївна
- Крайник Олег Богданович
- Красногорський Дмитро Андрійович
- Лисенко Станіслав Сергійович
- Луценко Єлізавета Анатоліївна
- Павкович Дарія Сергіївна
- Полосенко Олександра Ігорівна
- Пономаренко Валерія Сергіївна
- П'ятецький Клим Олександрович
- Товтин Олеся Іванівна
- Чаттопадхай Валентина Татхагатівна