ВИПУСК 2020

 

Список 11-А класу

Куратор: учитель-методист Дорошкевич Наталія Вікторівна

  1. Бєлая Олександра Сергіївна
  2. Близнюк Анна Сергіївна
  3. Ваколюк Анастасія Володимирівна
  4. Вакуленко Євгенія Євгеніївна
  5. Гвоздинська Юлія Андріївна
  6. Гула Вікторія Володимирівна
  7. Джупина Денис Юрійович
  8. Дон Єлизавета Андріївна
  9. Дороніна Анна Олегівна
  10. Ерметова Агнія Ігорівна
  11. Коба Олександра Владиславівна
  12. Кударенко Фаїна Віталіївна
  13. Мамонова Аліна Романівна
  14. Марєєв Максим Сергійович
  15. Никула Андрій Тарасович
  16. Овчарова Поліна Сергіївна
  17. Плотян Анна Сергіївна
  18. Сєрков Едуард Сергійович
  19. Тарасюк Марія-Луіза Костянтинівна
  20. Тєряєв Олексій Сергійович
  21. Чубатий Богдан Андрійович
  22. Ямковий Андрій Максимович

 

Список 11-Б класу

Куратор: учитель-методист Строкач Наталія Миколаївна

  1. Александрова Діана Олександрівна
  2. Бєлокурова Анастасія Денисівна
  3. Вітіна Анастасія Олександрівна
  4. Дубик Дарина Ігорівна
  5. Забіяка Владислав Юрійович
  6. Запорожець Тимофій Сергійович
  7. Кузнецова Афіна Андріївна
  8. Левченко Ольга Едуардівна
  9. Палюта Анастасія Вікторівна
  10. Панасюк Валентина Сергіївна
  11. Петров Максим Сергійович
  12. Позняк Поліна Максимівна
  13. Саєнко Вероніка Володимирівна
  14. Хілл Кароліна Дон
  15. Яременко Володимир Олегович

 

Список 11-В класу

Куратор: учитель-методист Ліпкан Ольга Василівна 

  1. Артеменко Ольга Олегівна
  2. Васильєва Валентина Петрівна
  3. Даньків Марія Іванівна
  4. Диба Микола Богданович
  5. Зайцев Владислав Олександрович
  6. Зубрицька Арсенія Миколаївна
  7. Коваленко Олександра Євгенівна
  8. Корчева Вероніка Володимирівна
  9. Мандрик Ярослав Юрійович
  10. Нестеренко Влада Борисівна
  11. Оводкова Юліанна Сергіївна
  12. Сергієнко Олександр Сергійович
  13. Скок Маргарита Вікторівна
  14. Солошенко Марія Сергіївна
  15. Станішевська Валерія Денисівна
  16. Цимбаленко Дарія Олександрівна
  17. Юрова Марія Євгеніївна
  18. Яковенко Дар’я Романівна

 

Список 11-Г класу

Куратор: старший учитель Матічина Ніна Андріївна

  1. Алієва Олександра Георгіївна
  2. Бабенко Софія Петрівна
  3. Воробей Ілля Валентинович
  4. Дємєнтьєва Єкатерина Михайлівна
  5. Жердецька Анастасія Романівна
  6. Зелененко Крістіна Олександрівна
  7. Кобилинська Яна Сергіївна
  8. Корн Дарина Андріївна
  9. Кудрявцева Ольга Олексіївна
  10. Кузьменко Вікторія Валентинівна
  11. Мустафаєв Максим Шахинович
  12. Назарова Марія Сергіївна
  13. Парадня Ангелина Антонівна
  14. Пароконний Андрій Олександрович
  15. Рибачок Ірина Геннадіївна
  16. Селітренніков Сергій Валерійович
  17. Ткаченко Вікторія Василівна

 

Список 11-Д класу

Куратор: учитель-методист Рєнькас Людмила Миколаївна

  1. Бельська Діана Олександрівна
  2. Вацюк Вероніка Денисівна
  3. Власюк Єлизавета Олегівна
  4. Давиденко Анна Геннадіївна
  5. Ільєнко Нікіта Сергійович
  6. Кравець Поліна Олександрівна
  7. Мальон Романа Михайлівна
  8. Манчха Іван Євгенович
  9. Медведєв Віталій Миколайович
  10. Пасіка Анфіса Сергіївна
  11. Пихнівська Тетяна Русланівна
  12. Саєнко Катерина Дмитрівна
  13. Сухіна Микола Володимирович
  14. Тимошик Марія Вадимівна
  15. Федоренко Катерина Ігорівна
  16. Черепанська Анюта Сергіївна
  17. Шаповал Валентина Миколаївна