ВИПУСК 2019

11-А клас
Куратор класу – вчитель-методист Жеребко Тамара Олександрівна

  1. Амалян Аріна Тигранівна
  2. Анісін Євгеній Олексійович
  3. Бриленко Георгій Сергійович
  4. Гаєвська Дар’я Сергіївна
  5. Дмитренко Вадим Володимирович
  6. Заверталюк Єгор Володимирович
  7. Іваненко Поліна Сергіївна
  8. Колояжний Аким Владиславович
  9. Кондратюк Катерина Русланівна
  10. Кравець Ірина Олексіївна
  11. Кулєшов Микита Романович
  12. Нароха Анастасія Петрівна
  13. Переверзєва Поліна Сергіївна
  14. Петренко Вячеслав Сергійович
  15. Пінкевич Сергій Миколайович
  16. Попович Анна Костянтинівна
  17. Потапенко Владислава Олександрівна
  18. Раскалєй Георгій Олексійович
  19. Ушаков В’ячеслав Геннадійович
  20. Хаджі Тагі Мар'ям Хабіб
  21. Шашков Ілля Сергійович
  22. Шита Діана Валеріївна

 

11-Б клас
Куратор класу – старший учитель Матічина Ніна Андріївна 

  1. Аршинова Тетяна Олегівна
  2. Багрій Ірина Олегівна
  3. Вінтоняк Сергій Сергійович
  4. Гаврилюк Ксенія Валеріївна
  5. Гончаренко Єлизавета Ігорівна
  6. Гуріна Анастасія Олексіївна
  7. Зібєрова Олена Саїд Юсеф
  8. Іванов Нікіта Андрійович
  9. Кириченко Олександра Станіславівна
  10. Ключник Євгенія Іванівна
  11. Коломієць Каріна Андріївна
  12. Левицька Ольга Сергіївна
  13. Литвак-Шевкопяс Олег Олегович
  14. Мельниченко Єкатерина Андріївна
  15. Ніколаєнко В’ячеслав Олегович
  16. Прокопенко Надія Сергіївна
  17. Прудка Євгенія Юріївна
  18. Русанов Дмитрій Геннадійович
  19. Троцковець Аліна Вікторівна
  20. Турчина Євгенія Олександрівна
  21. Яковенко Марія Валеріївна

 

11-В клас
Куратор класу – вчитель-методист Пілявська Олена Данилівна

  1. Божко Євгенія Олександрівна
  2. Бондарчук Денис Євгенійович
  3. Брацюха Тетяна Володимирівна
  4. Гук Павло Андрійович
  5. Єщенко Матвій Олександрович
  6. Задолинна Анна Володимирівна
  7. Заярна Валерія Вікторівна
  8. Іваненко Артем Сергійович
  9. Кабанов Владислав Юрійович
  10. Куцик Мирослава Олександрівна
  11. Лагошина Аліна Вікторівна
  12. Малюк Наталія Станіславівна
  13. Медовкіна Вікторія Артурівна
  14. Поліщук Єгор Ігорович
  15. Попель Остап Арсенович
  16. Приходько Дарія Валеріївна
  17. Сита Олена Максимівна
  18. Хом'як Ігор Віталійович
  19. Чала Софія Кирилівна
  20. Чурута Денис Ігорович
  21. Шевченко Іван Олександрович
  22. Шкраб Анастасія Костянтинівна

 

11-Г клас
Куратор класу – вчитель-методист Керасіді Іннаїда Григорівна

  1. Астахов Максим Олександрович
  2. Бубнов Андрій Олексійович
  3. Войтушенко Маргарита Євгеніївна
  4. Годлевська Катерина Людвигівна
  5. Кашперський Микита Альбертович
  6. Клименко Юлія Валентинівна
  7. Кабілова Мехрангез Хусніддінівна
  8. Ляшенко Семен Олександрович
  9. Ментюкова Марія Миколаївна
  10. Нікітюк Анастасія Олександрівна
  11. Овчинникова Анна Володимирівна
  12. Ольховик Олександр Вячеславович
  13. Оснач Нікіта Юрійович
  14. Пальм Єлі Елен
  15. Серафімов Ілля Андрійович
  16. Хмель Олександра Юріївна
  17. Шакшуєва Анжеліка Дмитрівна
  18. Шатохін Антон Олексійович
  19. Шевченко Влада Юріївна
  20. Яркович Олексій Дмитрович

 

11-Д клас
Куратор класу – вчитель-методист Рєнькас Людмила Миколаївна

  1. Алієва Гера Анарівна
  2. Ареф'єв Ігор Олександрович
  3. Баштовий Владислав Русланович
  4. Беба Анастасія Володимирівна
  5. Богданов Олександр Олександрович
  6. Бочкарьов Данило Юрійович
  7. Заіц Данііл Дмитрович
  8. Кириленко Нікіта Олегович
  9. Кос Ольга Миколаївна
  10. Кудринецька Тетяна Вікторівна
  11. Кузнецова Анастасія Сергіївна
  12. Лаврук Ангеліна Олександрівна
  13. Марченко Владислав Олександрович
  14. Михайленко Катерина Вячеславівна
  15. Пашиста Жанна Олегівна
  16. Приймачок Оксана Юріївна
  17. Светлорусов Антон Григорович
  18. Слобоженюк Даріна Юріївна
  19. Файдевич Ванеса Андріївна
  20. Чередниченко Марія Олесівна