МЕДИЧНА СЛУЖБА

Медичне обслуговування учнів Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця здійснюється у медичному пункті гімназіі №33.

Медична сестра Конта Галина Михайлівна.

Освіта: Київське медичне училище №4 (засноване у 1965 році).

Сьогодні - Київський міський медичний коледж (КММК) державний вищий навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації у Києві.
Коледж здійснює підготовку спеціалістів для лікувальних, санаторно-профілактичних закладів України та зарубіжних країн за двома спеціальностями — Медсестринство та Стоматологія..

Кваліфікація: медична сестра дитячих лікувально-профілактичних закладів.

Кабінет: №3, перший поверх.

Телефон: 044 28762-47.

Шановний ліцеїсте!

Якщо Вам стало погано на уроці або у Вас почали проявлятися інші симптоми погіршення стану здоров’я, негайно повідомте про це Вашого вчителя, який запросить Вашого куратора (чи чергового викладача) або особисто, проводить Вас у медичний кабінет.

Якщо аналогічна ситуація сталася в холі, коридорі або в будь-якому іншому місці Ліцею, і стан здоров'я не дозволяє Вам самостійно потрапити до медичного кабінету, попросіть оточуючих учнів чи дорослих негайно викликати чергового будівлі або зверніться до будь-якого співробітника Ліцею.

Після звернення до медичного кабінету і наданої медичної допомоги, Ви повинні терміново зателефонувати батькам (або їх законним представникам) для того, щоб вони змогли прибути і супроводити Вас додому.

 

ПОЛОЖЕННЯ МЕДКАБІНЕТ