Переможці

Переможці  ХІІІ ліцейної олімпіади

8 клас

ПІБ Місце
1 Коломієць Анастасія Павлівна I
2 Цехмістер Богдан Ярославович I
3 Грибова Олександра Миколаївна I
4 Янчук Дмитро Вячеславович II
5 Видолоб Олександр Сергійович II
6 Ковальський Станіслав Юрійович II
7 Руденко Олександр Ігорович II
8 Рябкiна Юлія В'ячеславівна II
9 Шумячер Натан Віталійович II
10 Брежнева Катерина Андріївна II
11 Ігнатьєва Софія Вячеславівна II
12 Соломанчук Олександра Сергіївна II
13 Завірюхін Іван Леонідович III
14 Кричевський Даніель Геогійович III
15 Мамонов Євгеній Романович III
16 Маркушев Олександр Сергійович III
17 Слоссер Катрін Дмитрівна III
18 Глущенко Даніїл Олександрович  
19 Кравицька Аліса Вадимівна  
20 Колот Ігор Олександрович  
21 Білевич Андрій Денисович  
22 Редько Олександр Максимович  
23 Михайленко Каріна Вікторівна  
24 Золотухін Степан Олексійович  
25 Тимошенко Богдан Валерійович  
26 Яремчук Марія Сергіївна  
27 Новік Сергій Сергійович  
28 Кравченко Світлана Олександрівна  
29 Лисак Андрій Володимирович  
30 Коваленко Артем Віталійович  
31 Кольцова Вероніка Сергіівна  

9 клас

 №  ПІБ Місце
1 Оводкова Юліанна Сергіївна I
2 Станішевська Валерія Денисівна I
3 Шевченко Ілля Ігорович I
4 Кравець Поліна Олександрівна II
5 Медведєв Віталій Миколайович II
6 Алієва Олександра Георгіївна III
7 Бабенко Софія Петрівна III
8 Даньків Марія Іванівна III
9 Ільєнко Нікіта Сергійович III
10 Калініченко Іванна Сергіївна III
11 Лукашевич Марія Андріївна III
12 Мальована Поліна Павлівна III
13 Невінчана Вікторія Андріївна III
14 Сергієнко Олександр Сергійович III
15 Тимошик Марія Вадимівна III
16 Цимбаленко Дарія Олександрівна III
17 Шаблій Андрій Віталійович III
18 Солошенко Марія Сергіївна  
19 Артеменко Ольга Олегівна  
20 Гудан Олена Євгенівна  
21 Ларкіна Ніна Андріївна  
22 Германенко Ольга Олексіївна  
23 Корчева Вероніка Володимирівна  
24 Яковенко Дар'я Романівна  
25 Іванов Іван Сергійович  
26 Процько Тетяна Вадимівна  
27 Гладенький Володимир Олегович  
28 Павлючко Марія Петрівна  
29 Бондаренко Анастасія Андріівна  
30 Тесля Максим Петрович  
31 Ткачук  Андрій Юрійович  
32 Білик Сергій Васильович