Список учнів Українського медичного ліцею

2019-2020 навчальний рік

Список учнів Українського медичного ліцею

Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

 

 

9-А клас

Куратор : вчитель-методист Жеребко Тамара Олександрівна

 

  1. Аргат Георгій Олександрович
  2. Богай Олександр Леонідович
  3. Гартік Єлізавета Валеріївна
  4. Гольченко Дар’я Ігорівна
  5. Горностай Георгій Романович
  6. Грицай Валерія Миколаївна
  7. Дергалюк Анастасія Сергіївна
  8. Дзонь Анастасія Олександрівна
  9. Єршова Катерина Генадіївна
  10. Зоріна Ольга Анатоліївна
  11. Кедик Богдана Мирославівна
  12. Кривобок Прохор Леонідович
  13. Куча Савелій Євгенович
  14. Моісєєва Катерина Олександрівна
  15. Пасічниченко Іван Юрійович
  16. Передерій Маргарита Валеріївна
  17. Потилко Дмитро Олександрович
  18. Смірнова Єкатерина Валеріївна
  19. Сотніков Михайло Олегович
  20. Тищак Дарина Романівна
  21. Третьякова Юліанна Романівна
  22. Федоренко Софія Дмитрівна

 

 

9-Б клас

Куратор: вчитель-методист Колеснік Оксана Іванівна

 

  1. Глоба Дмитро Андрійович
  2. Губська Варвара Романівна
  3. Єщенко Анастасія Олександрівна
  4. Ільєнкова Уляна Дмитрівна
  5. Калінін Дмитро Ігорович
  6. Коломієць Маргарита Несторівна
  7. Корзін Іван Володимирович
  8. Корнієнко Дар’я Корніївна
  9. Лимар Єгор Юрійович
  10. Мєльник Маргарита Володимирівна
  11. Морщ Таїсія Євгенівна
  12. Нагорнюк Дар’я Олегівна
  13. Новікова Софія Михайлівна
  14. Поварова Ірина Ігорівна
  15. Слободська Ксенія Миколаївна
  16. Сюркель Ілля Миколайович
  17. Трубенкова Ірина Юріївна
  18. Чуєва Валерія Русланівна
  19. Швець Віктор Дмитрович
  20. Шевченко Артем Володимирович
  21. Шкромада Єгор Станіславович

 

 

10-В клас

Куратор класу – вчитель-методист Пілявська Олена Данилівна

 

  1. Бєлов Дмитро Олександрович
  2. Волошко Альона Андріївна
  3. Гартік Ксенія Михайлівна
  4. Дайнега Софія Олександрівна
  5. Жарик Луіза Сергіївна
  6. Зіненко Діана Сергіївна
  7. Зозуля Анна Олегівна
  8. Іванова Анастасія Дмитрівна
  9. Ільченко Лілія Олександрівна
  10. Калинич Олександра Юріївна
  11. Крепишева Олена Ігорівна
  12. Лісун Павло Юрійович
  13. Макаренко Костянтин Олегович
  14. Наумець Владислав Вячеславович
  15. Омельченко Сергій Андрійович
  16. Прідчин Владислав Олексійович
  17. Симонян Валерія Дмитрівна
  18. Соловйов Дмитро Едуардович
  19. Суботіна Катерина Сергіївна
  20. Тищенко Поліна Іванівна
  21. Хряпа Богдан Олегович
  22. Шестопалова Вікторія Олександрівна

 

10-Г клас

Куратор класу – вчитель-методист Матічина Ніна Андріївна

 

  1. Авад Руслан Назарович
  2. Блохіна Вікторія Павлівна
  3. Дмитрів Анастасія Олександрівна
  4. Єфременко Ганна Василівна
  5. Івашко Данил Миколайович
  6. Ільченко Віолета Сергіївна
  7. Каганюк Поліна Петрівна
  8. Книш Христина Юріївна
  9. Латушкін Олексій Денисович
  10. Лесюк Софія Миколаївна
  11. Носков Андрій Сергійович
  12. Пароконна Дарина Олександрівна
  13. Сєніна Софія Дмитрівна
  14. Сергеєва Софія Олегівна
  15. Смірнов Георгій Максимович
  16. Собченко Віталій Костянтинович
  17. Тарановська Маргарита Олександрівна
  18. Ткаченко Дар’я Валеріївна
  19. Трач Адам Тарасович
  1. Циганчук Валерія В’ячеславівна

 

10-Д клас

Куратор класу – вчитель-методист Керасіді Інаїда Григорівна

 

  1. Артихович Микола Вікторович
  2. Богданенко Єлизавета Андріївна
  3. Головань Дмитро Володимирович
  4. Губська Дар’я Ярославівна
  5. Демчук Дар’я Андріївна
  6. Кобзар Софія Андріївна
  7. Козєлкова Валерія Андріївна
  8. Крайник Олег Богданович
  9. Красногорський Дмитро Андрійович
  10. Лисенко Станіслав Сергійович
  11. Луценко Єлізавета Анатоліївна
  12. Павкович Дарія Сергіївна
  13. Пономаренко Валерія Сергіївна
  14. П’ятецький Клим Олександрович
  15. Свириденко Анна Володимирівна
  16. Товтин Олеся Іванівна
  17. Чаттопадхай Валентина Татхагатівна
  18. Чорна Євгенія Олександрівна
  1. Полосенко Олександра Ігорівна