СПИСКИ УЧНІВ 9, 10-х класів

Список учнів

Українського медичного ліцею

Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

9-А клас
Куратор – вчитель-методист Дорошкевич Наталія Вікторівна
1. Баюк Іван Федорович
2. Брежнева Катерина Андріївна
3. Брожик Марія Сергіївна
4. Грибова Олександра Миколаївна
5. Ковальський Станіслав Юрійович
6. Колот Ігор Олександрович
7. Кравець Єлизавета Олегівна
8. Кричевський Даніель Георгійович
9. Кузнєцова Каріна Андріївна
10. Мамонов Євгеній Романович
11. Маркушев Олександр Сергійович
12. Мурзаханова Єлизавета Олександрівна
13. Руденко Олександр Ігорович
14. Рябкіна Юлія Вячеславівна
15. Соломанчук Олександра Сергіївна
16. Слоссер Катрін Дмитрівна
17. Тубольцева Діана Олегівна
18. Цехмістер Богдан Ярославович
19. Шевченко Даніл Денисович
20. Шумячер Натан Віталійович

9-Б клас
Куратор – вчитель-методист Ліпкан Ольга Василівна
1. Безноско Артур Юрійович
2. Білецька Марія Олександрівна
3. Валькман Сабіна Романівна
4. Верещака Дар'я Олегівна
5. Видолоб Олександр Сергійович
6. Глущенко Даніїл Олександрович
7. Дагаєв Гліб Сергійович
8. Жарікова Дар’я Олександрівна
9. Жарікова Поліна Олександрівна
10. Жуковець Катерина Сергіївна
11. Завірюхін Іван Леонідович
12. Ігнатьєва Софія В’ячеславівна
13. Кравицька Аліса Вадимівна
14. Локоть Захар Сергійович
15. Маташина Карина Сергіївна
16. Павліченко Анастасія Олександрівна
17. Плакся Артем Олегович
18. Рябов Нікіта Сергійович
19. Самойленко Ігор Андрійович
20. Синейко Олена Юріївна
21. Януш Луїза Олександрівна

10-В
Куратор – вчитель-методист Ліпкан Ольга Василівна
1. Артеменко Ольга Олегівна
2. Васильєва Валентина Петрівна
3. Даньків Марія Іванівна
4. Диба Микола Богданович
5. Зайцев Владислав Олександрович
6. Зубрицька Арсенія Миколаївна
7. Коваленко Олександра Євгенівна
8. Корчева Вероніка Володимирівна
9. Ланг Ілона Кароївна
10. Мандрик Ярослав Юрійович
11. Нестеренко Влада Борисівна
12. Оводкова Юліанна Сергіївна
13. Сергієнко Олександр Сергійович
14. Сиволожський Владислав Валентинович
15. Солошенко Марія Сергіївна
16. Станішевська Валерія Денисівна
17. Цимбаленко Дарія Олександрівна
18. Шаблій Андрій Віталійович
19. Яковенко Дар’я Романівна

10-Г
Куратор – вчитель-методист Матічина Ніна Андріївна
1. Алієва Олександра Георгіївна
2. Бабенко Софія Петрівна
3. Берест Анна Євгеніївна
4. Воробей Ілля Валентинович
5. Дємєнтьєва Єкатерина Михайлівна
6. Жердецька Анастасія Романівна
7. Калініченко Іванна Сергіївна
8. Кобилинська Яна Сергіївна
9. Корн Дарина Андріївна
10. Коцюбійчук Віра Сергіївна
11. Кудрявцева Ольга Олексіївна
12. Кузьменко Вікторія Валентинівна
13. Мустафаєв Максим Шахинович
14. Назарова Марія Сергіївна
15. Пароконний Андрій Олександрович
16. Рибачок Ірина Геннадіївна
17. Селітренніков Сергій Валерійович
18. Ткаченко Вікторія Василівна

10-Д
Куратор – вчитель-методист Рєнькас Людмила Миколаївна
1. Бельська Діана Олександрівна
2. Вацюк Вероніка Денисівна
3. Власюк Єлизавета Олегівна
4. Давиденко Анна Геннадіївна
5. Ільєнко Нікіта Андрійович
6. Кравець Поліна Олександрівна
7. Мальон Романа Михайлівна
8. Манчха Іван Євгенович
9. Медведєв Віталій Миколайович
10. Павленко Анастасія Віталіївна
11. Пасіка Анфіса Сергіївна
12. Пихнівська Тетяна Русланівна
13. Сідєльнікова Наталія Павлівна
14. Сухіна Микола Володимирович
15. Тимошик Марія Вадимівна
16. Федоренко Катерина Ігорівна
17. Черепанська Анюта Сергіївна
18. Шаповал Валентина Миколаївна