Олімпіада з біології

ВІТАЄМО!

Переможців ІІ (районного) етапу

Всеукраїнських та київських міських учнівських олімпіад

з біології

Федоренко Софія Дмитрівна                            9-А             ІІ місце

Гольченко Дар’я Ігорівна                        9-А             ІІ місце

Дергалюк Анастасія Сергіївна                 9-А             ІІІ місце

Шкромада Єгор Станіславович               9-Б             ІІІ місце

Єщенко Анастасія Олександрівна           9-Б             ІІІ місце

Дзонь Анастасія Олександрівна              9-А             ІІІ місце

 

Омельченко Сергій Андрійович             10-В           І місце

Цехмістер Богдан Ярославович              10-А           ІІ місце

Латушкін Олексій Денисович                  10-Г           ІІ місце

Іванова Олександра Павлівна                            10-Б           ІІ місце

Януш Луїза Олександрівна                      10-Б           ІІ місце

Трач Адам Тарасович                              10-Г           ІІмісце

Жуковець Катерина Сергіївна                 10-Б           ІІІ місце

Верещака Дар’я Олегівна                         10-Б           ІІІ місце

Сергеєва Софія Олегівна                         10-Г           ІІІ місце

Лісун Павло Юрійович                                     10-В           ІІІ місце

Шумячер Натан                                        10-А           ІІІ місце

Головань Дмитро Володимирович                  10-Д           ІІІ місце

 

Сєрков Едуард Сергійович                      11-А                    І місце

Мамонова Аліна Романівна                     11-А                    ІІ місце

Дємєнтьєва Єкатерина Михайлівна                  11-Г                     ІІ місце

Воробей Ілля  Валентинович                            11-Г                     ІІ місце

Кравець Поліна Олександрівна               11-Д                    ІІ місце

Дубик Дарина Ігорівна                             11-Б                     ІІІ місце

Кузнецова Афіна Андріївна                     11-Б                     ІІІ місце

Власюк Єлизавета Олегівна                     11-Д                    ІІІ місце