Парламент
Персоналії

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД ПАРЛАМЕНТУ

2017-2018
Бартманський Андрій – Голова Парламенту
Овчинникова Анна– перший заступник Голови Парламенту
Марцинюк Євген – другий заступник Голови Парламенту
Попель Остап– голова Навчального відомства
Кравченко Єлизавета – голова відомства Дисциплін і порядку
Леоненко Єлизавета – голова Інформаційного відомства
Кучерук Міхаїл – голова відомства Дозвілля
Кударенко Фаїна – голова відомства Здоров’я та спорту
Ловейкіна Єлизавета – голова Господарсько-екологічного відомства
Нароха Анастасія – секретар президії

 

2016-2017
Комарденко Артем – Голова Парламенту
Кравцова Валерія – перший заступник Голови Парламенту
Кравченко Єлизавета – другий заступник Голови Парламенту
Козлова Ольга – голова Навчального відомства
Кравченко Єлизавета – голова відомства Дисциплін і порядку
Леоненко Єлизавета – голова Інформаційного відомства
Дегтярьова Єлизавета – голова відомства Дозвілля
Марченко Артем – голова відомства Здоров’я та спорту
Зацепіна Злата – голова Господарсько-екологічного відомства
Нароха Анастасія – секретар президії

 

2015-2016
Кузьменко Анастасія – Голова Парламенту
Кравцова Валерія – перший заступник Голови Парламенту
Комарденко Артем – другий заступник Голови Парламенту
Моісеєва Богдана – голова Навчального відомства
Кравченко Єлизавета – голова відомства Дисциплін і порядку
Дем’яновська Єлизавета – голова Інформаційного відомства
Романовська Катерина – голова відомства Дозвілля
Марченко Артем – голова відомства Здоров’я та спорту
Паламар Інна – голова Господарсько-екологічного відомства
Тедеєва Ольга – секретар президії

2014-2015
Конецул Олександра – Голова Парламенту
Кузьменкова Наталія – заступник Голови Парламенту серед 11 класів.
Гук Наталія – заступник Голови Парламенту серед 10 класів
Ісаєв Богдан – заступник Голови Парламенту серед 9 класів.

 

2013-2014
Костюк Богдан Анатолійович – Голова Парламенту
Пірхал Арсен Юрійович – заступник Голови Парламенту серед 11 класів
Шепетько-Домбровський Павло Георгійович - заступник Голови Парламенту серед 10 класів
Іванюта Павла Павлівна - заступник Голови Парламенту серед 9 класів

 

2012-2013
Кузьмін Тимур Рафаельйович – Голова Парламенту
Гальперін Олександр Ігорович – заступник Голови Парламенту серед 11 класів
Мітал Станіслав Ашишович - заступник Голови Парламенту серед 10 класів
Іванюта Єлизавета Павлівна - заступник Голови Парламенту серед 9 класів

 

2011-2012
Згурський Петро Андрійович – Голова Парламенту
Кузьмін Тимур Рафаель й ович – заступник Голови Парламенту 10 кл
Артюх Дар’я Володимирівна – заступник Голови Парламенту 9 кл

 

2010-2011
Резнікова Олена Владиславівна – Голова Парламенту
Кузьмін Тимур Рафаельович – заступник Голови Парламенту 9 кл
Згурський Петро Андрійович – заступник Голови Парламенту 10 кл

 

2009-2010
Комісаренко Ігор Ігорович – Голова Парламенту
Захарченко Марія Володимирівна – заступник Голови Парламенту 9 кл
Кожевнікова Анастасія Андріївна – заступник Голови Парламенту 10 кл

 

2008-2009
Ємець Гліб Ілліч – Голова Парламенту
Комісаренко Ігор Ігорович – заступник Голови Парламенту 10 кл
Іваненко Максим Сергійович – заступник Голови Парламенту 11 кл

 

2007-2008
Прудкий Андрій Ігорович – Голова Парламенту
Ємець Гліб Ілліч – заступник Голови Парламенту 10 кл
Ардикуце Ігор Олексійович – заступник Голови Парламенту 11 кл

 

2006-2007
Павловський Сергій Анатолійович – Голова Парламенту
Прудкий Андрій Ігорович – заступник Голови Парламенту 10 кл
Фабрико Мирослава Орестівна – заступник Голови Парламенту 11 кл

 

2005-2006
Шумейко Антон Олександрович – Голова Парламенту (І семестр)
Романюк Ігор Анатолійович – Голова Парламенту (ІІ семестр)
Павловський Сергій Анатолійович – заступник Голови Парламенту 10 кл
Рибачук Ганна Володимирівна – заступник Голови Парламенту 11 кл

 

2004-2005
Живаго Христина Сергіївна – Голова Парламенту
Ляхоцька Ада Володимирівна – заступник Голови Парламенту 10 кл
Лакша Артем Андрійович – заступник Голови Парламенту 11 кл

 

2003 – 2004
Гончарук Ігор Євгенович – Голова Парламенту
Галунець Геннадій Васильович – заступник Голови Парламенту 11 кл
Живаго Христина Сергіївна – заступник Голови Парламенту 10 кл

 

2002-2003
Кручок Ірина Володимирівна – Голова Парламенту
Биць Юрій Юрійович – заступник Голови Парламенту 11 кл
Гончарук Ігор Євгенович – заступник Голови Парламенту 10 кл

 

2001-2002
Ємельянова Анна Олексіївна – Голова Парламенту
Бекетова Анастасія Веніаминівна – заступник Голови Парламенту 11 кл.
Биць Юрій Юрійович – заступник Голови Парламенту 10 кл

 

2000-2001
Волосовець Антон Олександрович – Голова Парламенту
Кальченко Андрій Вікторович – заступник Голови Парламенту 11 кл.
Ємельянова Анна Олексіївна – заступник Голови Парламенту 10 кл

 

1999 – 2000
Олійник Юлія Ростиславівна – Голова Парламенту
Бойко Тетяна Миколаївна – заступник Голови Парламенту 11 кл.
Коваленко Кирило Олегович – заступник Голови Парламенту 10 кл

 

1997-1998
Вороненко Наталія Юріївна – Голова Парламенту
Срібна Наталія Сергіївна – заступник Голови Парламенту 11 кл.
Некрасова Наталія Валеріївна – Голова Парламенту 10 кл

Офіційний сайт Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
© Copyright 2004-2011. All rights reserved.