Списки учнів

Списки учнів 2016-2017 навчального року

 

9-А клас
Куратор класу – вчитель-методист Жеребко Тамара Олександрівна

  1. Амалян Аріна Тигранівна
  2. Анісін Євгеній Олексійович
  3. Бриленко Георгій Сергійович
  4. Гаєвська Дар’я Сергіївна
  5. Дмитренко Вадим Володимирович
  6. Заверталюк Єгор Володимирович
  7. Іваненко Поліна Сергіївна
  8. Козлова Ольга Сергіївна
  9. Кондратюк Катерина Русланівна
  10. Кравець Ірина Олексіївна
  11. Кулєшов Микита
  12. Нароха Анастасія Петрівна
  13. Переверзєва Поліна Сергіївна
  14. Петренко В’ячеслав Сергійович
  15. Пінкевич Сергій Миколайович
  16. Попович Анна Костянтинівна
  17. Потапенко Владислава Олександрівна
  18. Потарський Ігор Сергійович
  19. Раскалєй Георгій Олексійович
  20. Ушаков В’ячеслав Геннадійович
  21. Федорчук Марія Ігорівна
  22. Шашков Ілля Сергійович
  23. Шита Діана Валеріївна

 

9-Б клас
Куратор класу – вчитель вищої категорії, старший вчитель
Матічина Ніна Андріївна

  1. Аршинова Тетяна Олегівна
  2. Багрій Ірина Олегівна
  3. Вінтоняк Сергій Сергійович
  4. Гаврилюк Ксенія Валеріївна
  5. Гончаренко Єлизавета Ігорівна
  6. Гуріна Анастасія Олексіївна
  7. Зібєрова Олена Саід Юсеф
  8. Іванов Нікіта Андрійович
  9. Кириченко Євгенія Іванівна
  10. Ключник Євгенія Іванівна
  11. Коломієць Каріна Андріївна
  12. Курушкіна Анастасія Віталіївна
  13. Левицька Ольга Сергіївна
  14. Мельниченко Єкатерина Андріївна
  15. Ніколаєнко В’ячеслав Олегович
  16. Петровська Олександра Олексії
  17. Прокопенко Надія Сергіївна
  18. Сіренко Дмитрій Геннадійович
  19. Троцковець Аліна Вікторівна
  20. Турчина Євгенія Олександрівна
  21. Яковенко Марія Валеріївна

 

10-А клас
Куратор класу –вчитель-методист Ліпкан Ольга Василівна

  1. Берестовий Віталій Віталійович
  2. Бештинарська Анна Олександрівна
  3. Білогуб Євгенія Олександрівна
  4. Бірюк Олександр Олександрович
  5. Ветох Данило Ігорович
  6. Верещак Артем Андрійович
  7. Коваль Роксолана Романівна
  8. Козодой Дар’я Юріївна
  9. Кравченко Єлизавета Романівна
  10. Куріленко Марина Вадимівна
  11. Малюк Тимофій Сергійович
  12. Моісеєва Богдана Олегівна
  13. Натрус Артем Сергійович
  14. Орленко Лоліта Володимирівна
  15. Острогляд Тимофій Володимирович
  16. Панченко Семен Олексійович
  17. Портнова Тамара Андріївна
  18. Потрух Зоряна Віталіївна
  19. Пугач Максим Олександрович
  20. Рудюк Микола Вікторович
  21. Семенець Михайло Ярославович
  22. Станкевич Марк Андрійович
  23. Сюркель Юлія Миколаївна
  24. Терепа Єлизавета Дмитрівна
  25. Терлецький Андрій Ростиславович
  26. Ткаченко Андрій Валентинович
  27. Шокотова Аліна Олександрівна

 

10-Б клас
Куратор класу – вчитель вищої категорії, старший вчитель
Матічина Ніна Андріївна

  1. Аль Асас Карина
  2. Апанасенко Владислав Євгенович
  3. Богатирчук Костянтин Олександрович
  4. Валєнкова Катерина Романівна
  5. Горюк Яків Орестович
  6. Грубеляс Олександр Сергійович
  7. Дегтярьова Єлизавета Геннадіївна
  8. Демчук Олена Миколаївна
  9. Кабанець Анна Володимирівна
  10. Ладюкова Діана Ігорівна
  11. Лахтуров Артем Сергійович
  12. Ловейкіна Єлизавета Олексіївна
  13. Максименюк Єлизавета Олексіївна
  14. Марченко Артем Валерійович
  15. Овчаров Кирило Юрійович
  16. Павлюк Софія Ігорівна
  17. Пекарська Віолетта Петрівна
  18. Сальнікова Аліса Сергіївна
  19. Середяк Анна Василівна
  20. Сідякін Данило Андрійович
  21. Строкіна Сніжана Юріївна
  22. Тарасов Олексій Георгійович
  23. Тарасов-Чаплик Костянтин Михайлович
  24. Чорнобаб Єва Сергіївна
  25. Шевчук Юрій Романович
  26. Шкарапута Аліна Олегівна
  27. Шолух Вадим Вадимович
  28. Штурба Тимофій Романович

 

10-В клас
Куратор класу – вчитель-методист Ліпкан Ольга Василівна

  1. Бабіченко Ольга  Володимирівна •
  2. Басанська Євгенія Дмитрівна   
  3. Вовк Анастасія Вікторівна
  4. Волошин Антон Ігорович
  5. Гаталяк Романна Ярославівна -
  6. Гордієнко Марія Володимирівна
  7. Горенко Юлія Миколаївна     
  8. Давиденко Дарина Сергіївна   
  9. Єгоров Данило Віталійович   
  10. Каплієва Марія Олександрівна
  11. Кожикіна Вероніка Валеріївна
  12. Корнілов Владислав Сергійович
  13. Кузьменко Валерія   Вадимівна
  14. Куц Артем Павлович
  15. Леоненко Єлизавета Михайлівна 
  16. Марцинюк Євген Ілліч
  17. Мельничук Анастасія Леонідівна
  18. Обжа Даніела Михайлівна   
  19. Полєшко Аліна  Вадимівна
  20. Пляс Валентина Володимирівна
  21. Різнічук Вікторія Олегівна
  22. Самойленко Софія Володимирівна
  23. Сінанян Анастасія Рач’ївна  
  24. Соболева Євгенія Сергіївна
  25. Стахів Тетяна Олегівна
  26. Тараненко Олексій  Андрійович
  27. Темченко Олексій  В’ячеславович
  28. Чесницька Сніжана Дмитрівна
  29. Філатова Еріка Павлівна
  30. Шпак Олег Ярославович 

 

10-Г клас
Куратор класу – вчитель-методист Рєнькас Людмила Миколаївна

  1. Банацька Марина Дмитрівна
  2. Баришев Сергій Юрійович
  3. Бартманський Андрій Ігорович
  4. Візгаліна Іванна Миколаївна
  5. Гарбузова Анастасія Русланівна
  6. Гуменюк Марія Олександрівна
  7. Гунда Юлія Андріївна
  8. Діамантопуло Вікторія Олексіївна
  9. КліменковДенис Володимирович
  10. Ладавічуте Габія
  11. Лещинська Наталя Олексіївна
  12. Ломакова Богдана Ігорівна
  13. Лохно Вікторія Юріївна
  14. Лялікова Марина Дмитрівна
  15. Михальчук Владислава Олександрівна
  16. Надарая Костянтин Ємзарійович
  17. Нальотова Софія Едуардівна
  18. Пененко Поліна Сергіївна
  19. Попова Єлизавета Володимирівна
  20. Потаєнко Наталія Сергіївна
  21. Руденко Євгенія Яківна
  22. Рудковська Лариса Василівна
  23. Склярук Віктор Юрійович
  24. Слободян Аніта Олегівна
  25. Соболєва Маргарита Олегівна
  26. Тарасевич Артем Васильович
  27. Фан Тхань Хоа
  28. Федорова Олександра Павлівна
  29. Федорова Юлія Павлівна
  30. Цвіркун Дар’я Анатоліївна
  31. Черевко Анна Олегівна

 

11-А клас
Куратор класу – вчитель-методист Дорошкевич Наталія Вікторівна

  1. Бланк Маргарита Максимівна
  2. Блашків Орест Тарасович
  3. Бобир Іван Андрійович
  4. Буйновська Аліна Агасіївна
  5. Власенко Ванда Віталіївна 
  6. Вовкогон Ірина Олегівна
  7. Гонтарь Олеся Геннадіївна
  8. Доровська Сента Вячеславівна
  9. Драчук Дар'я Вікторівна
  10. Здоренко Дмитро Олексійович
  11. Іващyк Назар Олександрович
  12. Ковальова Кристина Олександрівна
  13. Кравцова Валерія Іванівна
  14. Краско Єлизавета Віталіївна
  15. Некришев Володимир Володимирович
  16. Овчаренко Федір Олексійович 
  17. Проданик Дарина Василівна
  18. Рильський Олексій Олексійович 
  19. Сотніков Олег Олегович
  20. Струцький Аркадій Андрійович
  21. Трофимчук Ірина Геннадіївна
  22. Фомін Володимир Сергійович
  23. Швець Карина Дмитрівна

 

11-Б клас
Куратор класу – вчитель-методист Пілявська Олена Данилівна

  1. Азархін Данііл Андрійович
  2. Аношко Ярослава Ігорівна
  3. Бадикіна Анастасія Ігорівна 
  4. Баранова Катерина Романівна
  5. Білошицький Євген Юрійович
  6. Зацепіна Злата Олександрівна
  7. Касянчук Ірина Мирославівна
  8. Коваль Діана Володимирівна
  9. Коротченко Олексій Олексійович
  10. Костюк Крістіна Олегівна
  11. Кулик Ярослав Ігорович
  12. Літовчук Влад Володимирович 
  13. Мальцев Євген Сергійович
  14. Михайлова Інга Костянтинівна
  15. Ндонго Віктор Ален-Сімфор’єнович
  16. Осташко Марина Михайлівна
  17. Поповський Богдан Юрійович
  18. Ромадіна Діана Вадимівна
  19. Савченко Єлизавета Сергіївна
  20. Слободська Олександра Миколаївна
  21. Собех Сергій Миколайович
  22. Таран Єва Андріївна
  23. Трубін Єгор Сергійович
  24. Шепелева Надія Русланівнва
  25. Шукурова Сакіна Ельшан кизи
  26. Яценко Марина Вікторівна

 

11-В клас
Куратор класу – вчитель-методист Пілявська Олена Данилівна

  1. Асадчих Єгор Максимович
  2. Багінська Ольга Дмитрівна
  3. Безбах Дар'я Дмитрівна
  4. Бородіна Аріна Олегівна
  5. Верещак Марія Сергіївна
  6. Волкова Марія Юріївна
  7. Гайдай Анастасія Романівна
  8. Доровських Марія Денисівна
  9. Єрмак Олександр Олександрович
  10. Івченко Юрій Миколайович
  11. Квашилава Меріам Теймуразівна
  12. Кичко Олександра Олександрівна
  13. Костирко Христина Сергіївна
  14. Кравченко Костянтин Олегович
  15. Кузьменко  Маргарита  Сергіївна
  16. Клименко Валерія Валеріївна
  17. Логачов Пилип Сергійович
  18. Метельський Сергій
  19. Мецгер Данило Олексійович
  20. Михайлова Катерина Сергіївна
  21. Міхайлюк  Марія  Русланівна
  22. Остапенко Олексій Дмитрович
  23. Пилипенко Софія Олександрівна
  24. Самар Олександра Юріївна
  25. Семенченко Тетяна Віталіївна
  26. Чернишова Олександра Сергіївна
  27. Шаповал Інна Анатоліївна
  28. Ярмоленко Дарина Андріївна

 

11-Г клас
Куратор класу – вчитель вищої категорії, старший вчитель
Преподобна Олена Віталіївна

  1. Бондар Дар’я Володимирівна
  2. Висоцька Олена Віталіївна
  3. Годованюк Єлізавета Петрівна
  4. Денисенко Аліна Олександрівна
  5. Дмитренко Юлія Русланівна
  6. Зайцев  Дмитро Андрійович
  7. Зібєров Яналь Саід Юсеф
  8. Кирда Валентина  Вікторівна
  9. Коваль Єлізавета Олександрівна
  10. Костюренко Микита Валерійович
  11. Кумачов Іван Андрійович
  12. Ладан  Ілля Олександрович
  13. Лук'янюк  Марія Сергіївна
  14. Мартинюк  Антон Андрійович
  15. Мелащенко Олексій Олександрович
  16. Мірошніченко Анастасія Всеволодівна
  17. Москалюк Дар'я В'ячеславівна
  18. Осіпова Софія Сергіївна
  19. Приходько Валерія Едуардівна
  20. Рустамова Айтан Імамівна
  21. Сафронова Катерина Валеріївна
  22. Сердюк Олександра  Сергіївна
  23. Черепанська Діана Дмитрівна
  24. Черкай Валентина  Валентинівна
  25. Черкасова Ольга Костянтинівна
  26. Шевченко  Вікторія  Олександрівна
  27. Яценко  Ілля  Сергійович
  28. Яценко Андрій Ігорович

 

11-Д клас
Куратор класу – вчитель-методист Рєнькас Людмила Миколаївна

  1. Бабій Владислав Віталійович
  2. Бадір Амір Карімович
  3. Боженко Антон Вадимович
  4. Васильченко Неля Борисівна
  5. Вітько Анастасія Вікторівна
  6. Гасанов Гаджи Магомедович
  7. Герасименко Анна Леонідівна
  8. Гожак Софія Василівна
  9. Даміров  Умуд Аліса огли
  10. Дем'яновська  Елізавета  Володимирівна
  11. Йовенко Ольга Анатоліївна
  12. Кольцова Карина Русланівна
  13. Комарденко Артем Романович
  14. Кравченко Олексій Володимирович
  15. Мамедлі Аділ Рахман огли
  16. Мудрик Ганна Ярославівна
  17. Музиченко Анна Олександрівна
  18. Сітчук Владислав  Володимирович
  19. Хлопчанюк  Валентина  Володимирівна
  20. Чумак Ян Станіславович
  21. Швець  Юлія Ігорівна
  22. Швець Еліна Олександрівна
  23. Шелест Вікторія Олегівна
  24. Шилюк Катерина Віталіївна

 

 

Офіційний сайт Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
© Copyright 2004-2011. All rights reserved.