ІІ (районний) етап - 2015/2016 навчальний рік

Вітаємо команду Українського медичного ліцею

Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

яка взяла участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

 

БІОЛОГІЯ

93% учасників олімпіади стали переможцями районного етапу!!!

 

Моїсеєва Богдана                                        9-А                             І місце

Орленко Лоліта                                           9-А                             ІІ місце

Станкевич Марк                                          9-А                             ІІ місце

Аношко Ярослава                                        10-Б                            І місце

Ромадіна Діана                                             10-Б                            І місце

Кравцова Валерія                                        10-А                           ІІ місце

Зацепіна Злата                                             10-Б                            ІІ місце

Михайлова Інга                                           10-Б                            ІІ місце

Коваль Єлізавета                                         10-Г                            ІІ місце

Черкай Валентина                                       10-Г                            ІІ місце

Хлопчанюк Валентина                               10-Д                           ІІ місце

Власенко Ванда                                           10-А                           ІІІ місце

Йовенко Ольга                                            10-Д                           ІІІ місце

Харченко Павло                                          11-А                           І місце

Халатян Діана                                              11-Г                            ІІ місце

Яаврумян Асія                                             11-Г                            ІІ місце

Гук Наталія                                                   11-Д                           ІІ місце

Ревякіна Анастасія                                       11-Г                            ІІІ місце

ІСТОРІЯ

Середяк Анна                                              9-Б                              ІІІ місце

Хлопчанюк Валентина                               10-Д                           ІІІ місце

Кузьменко Маргарита                                 10-В                           ІІІ місце

Коваль Єлизавета                                        10-Г                            ІІІ місце

Гук Наталя Миколаївна                              11-Д                           ІІІ місце

українська мова та література

 

Моїсеєва Богдана                                        9-А                             ІІІ місце

Хлопчанюк Валентина                               11-Д                           ІІІ місце

Гук Наталя Миколаївна                              11-Д                           ІІІ місце

Ревякіна Анастасія Миколаївна                 11-Г                            ІІІ місце

 

математика

 

Моїсеєва Богдана                                        9-А                             ІІІ місце

Гук Наталя Миколаївна                              11-Д                           ІІ місце

Маркова Єлизавета                                      11-А                           ІІІ місце

ХІМІЯ

Васильченко Неля Борисівна                     10-Д                           І місце

Гук Наталя Миколаївна                              11-Д                           ІІ місце

Харченко Павло Олегович                                     11-А                           ІІ місце

Єпішкін Євгеній Олександрович              11-В                           ІІІ місце

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Ловейкіна Єлизавета Олексіївна               9-Б                              І місце

Харченко Павло Олегович                                     11-А                           І місце

Ревякіна Анастасія Миколаївна                 11-Г                            ІІ місце

ГЕОГРАФІЯ

Семенець Максим                                       9-Б                              ІІ місце

Буйновська Аліна                                        10-Б                            ІІ місце

Харченко Павло Олегович                                     11-А                           ІІ місце

ЕКОЛОГІЯ

Хохлова Марія                                             11-А                           ІІІ місце

ФІЗИКА

Середяк Анна Василівна                            9-Б                              ІІІ місце

Валєнкова Катерина Романівна                9-Б                              ІІІ місце