Переможці Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів

ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ТА МІЖНАРОДНИХ КОНКУРСІВ ТА ОЛІМПІАД

2017 р.

БЕЗБАХ ДАРЯ - Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція медицини)

2016 р.

 ХАРЧЕНКО ПАВЛО - Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція біологія людини)

РОМАДІНА ДІАНА - Всеукраїнський конкурс Intel Еко-Україна 2016

2015 р.

КОНЕЦУЛ ОЛЕКСАНДРА - Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (відділення лісознавства та агрономії).

ШЕПЕТЬКО-ДОМБРОВСЬКИЙ ПАВЛО - Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (відділення лісознавства та агрономії).

 

2014 р.

РУДЬ ЄЛИЗАВЕТА - Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення загальна біологія та біологія людини)

ХОРУЖЕНКО НАТАЛІЯ - Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення лісознавства).

РУДЬ ЄЛИЗАВЕТА - Золота медаль на Міжнародному молодіжному конкурсі наукових розробок в м. Пекін (КНР).

МЕЛЬНИЧУК ОКСАНА - переможець VIII Міжнародної проектної екологічної олімпіади у м. Баку (Азербайджан).

 

2013 р.

КУЗЬМІН ТИМУР - Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення екології та аграрних наук)

ГОНЧАРУК ОЛЕНА - Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення екології та аграрних наук)

ЯРЕМЧУК ОЛЕКСАНДР - Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення медицини)

ГАЛЬПЕРІН ОЛЕКСАНДР - Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення екології та аграрних наук)

 

2012 р.

КАЧКАН ГАННА - Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з української мови та літератури.

БІЛОШИЦЬКА МАРИНА – Призер Всеукраїнського конкурсу Intel Еко Україна - 2012.

2011 р.

КОЖЕВНІКОВА АНАСТАСІЯ - Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з біології.

КУРОЧКІНА АННА – Призер Міжнародного екологічного конкурсу

КОРШЕВНЮК МАРИНА – Призер Всеукраїнського турніру юних біологів

КУНДЕРЕВИЧ ГАННА – Призер Всеукраїнського турніру юних біологів

КУЛИК ОЛЕКСАНДРА – Призер Всеукраїнського турніру юних біологів

2010 р.

АНТІМОНОВА МАРІЯ - Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з фізики.

РОЖНОВ АРТЕМ - Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з біології.

ЛАВРІНЕНКО ДМИТРО - Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з клінічної медицини.

 

2009 р.

ЛАПШИНА МАРІЯ - Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з фізики.

 

2007 р.

Кобилінський Ігор - Призер І V етапу Всеукраїнської олімпіади з біології. Переможець Міжнародної біологічної олімпіади з біології в Канаді.

 

2006 р.

Кобилінський Ігор - Призер І V етапу Всеукраїнської олімпіади з екології.

2004 р.

СТАШКЕВИЧ ОЛЕСЯ - Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з біології.

ЧЕПКІЙ ДЕНИС - Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з фізики.

ЛАКША АРТЕМ - Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з біології.

 

2003р.

ТОПЧІЙ ІГОР - - Призер І V етапу Всеукраїнської олімпіади з біології.

ЄГОРОВ РОСТИСЛАВ - Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з фізики.

ВОЙТКО ЛЕСЯ – Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з екології.

 

2002р.

СКЛЯР ОЛЕНА - Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з фізики.

ДЕМ’ЯНЕНКО ДМИТРО – Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з медицини.

ПЛАХТІЄНКО ДЕНИС – Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з медицини.

ТОПЧІЙ ІГОР - - Призер І V етапу Всеукраїнської олімпіади з біології.

 

2001р.

СПЄВАКОВА ЕВЕЛІНА – Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з фізики.

ЛИХОТА СЕРГІЙ – Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з фізики.

 

2000р.

ЄГОРОВ СТАНІСЛАВ - Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з хімії.

АНДРОЩУК ДМИТРО – Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з фізики.

РУДЬКО ОЛЕНА – Призер І V етапу Всеукраїнської олімпіади з біології. Призер Всеукраїнського конкурсу „Мирний космос”.

 

1999р.

КРИВЕНКО ОЛЕКСІЙ – Призер І V етапу Всеукраїнської олімпіади з біології.

МОЙСЕНКО ДМИТРО – Призер І V етапу Всеукраїнської олімпіади з біології.

 

1998р.

ГРИЩЕНКО ЮЛІЯ – Призер міжнародного конкурсу з екології, лауреат диплому І ступеню, Німеччина, Франкфурт на Майні.

ТОВЧЕНКО АНДРІЙ – Призер міжнародного конкурсу з біології, лауреат диплому І ступеню, Німеччина, Франкфурт на Майні.

ЯЦЕНКО ТЕТЯНА – Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з фізики.